x-kom hosting

 Uszkodzona metalowa podstawka trzymająca chłodzenie na procesorze

MiszczInternetu
utworzono
utworzono

Mam problem taki jaki temacie. 
Teraz nie mam jak przykręcić chłodzenia.

Czy można to coś gdzieś kupić? 
Nie wiem jak to sie fachoro nazywa...

539
komentarz
komentarz

backplate.

MiszczInternetu
komentarz
komentarz

A gdzie to można kupić?

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie napisałeś od jakiej podstawki jest to backplate, to bardzo ważne, aby go prawidłowo zlokalizować.

Wiele zależy od poszukiwanej wersji. Jeżeli jest to backplate pod  mocno archiwalne sockety to może być problem z kupieniem i należałoby szukać w komputerowych rupieciarniach oraz portalach aukcyjnych.

Jeżeli jest to w miarę "świeży" backplate" to może być dostępny w wybiórczych sklepach komputerowych. Kupowałem backplate w firmie aab. W moim przypadku był to taki model http://aab.com.pl/pl/p/AAB-Cooling-AMD-AM2-backplateRM/1696

U Ciebie istotne jest aby precyzyjnie określić rodzaj poszukiwanego backplate i wtedy podjąć stosowne kroki w celu jego znalezienia.

Edytowane przez 539
MiszczInternetu
komentarz
komentarz

Na moim jest napisane AM2

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

No to poszukaj backplate pod am2. Aab podaje w opisie że to jest backplate  pod am2

http://aab.com.pl/pl/p/AAB-Cooling-AMD-AM2-backplateRM/1696

W razie wątpliwości możesz  się skontaktować z nimi na pewno okaże się to pomocne.

Edytowane przez 539
MiszczInternetu
komentarz
komentarz

Zbyt prostokątne. Ja powinienem mieć bardziej kwadratowy

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem. Pozostaje Ci kontakt ze sprzedawcą lub samodzielne znalezienie odpowiedniego backplate.

Być może również w temacie pojawi się forumowicz , który będzie umiał Ci pomóc i będzie miał dla Ciebie  gotowe rozwiązanie.

Postaraj się, poszukaj, powertuj internet.

W wolnym czasie możesz też popytać w sklepach komputerowych które składają zestawy oraz serwisach komputerowych.

Jest szansa ,że taki backplate jaki potrzebujesz znajdziesz.

Powodzenie 3-maj się :)

Edytowane przez 539
  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.