x-kom hosting

[1500zł] Laptop do internetu i The Sims 4

Krieger
komentarz
komentarz

Chodzi o jakość wykonania obudowy i jakości materiałów z jakich został wykonany = mniejsza trwałość.

Krieger
komentarz
komentarz

Dużo lepszy? On w ogóle nie jest lepszy. Skąd ten pomysł?

michalwluu
komentarz
komentarz

Pytam bo widzę że sporo droższy a mógłbym go kupić 200 zł taniej

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

To, że droższy nie znaczy, że lepszy. Dell 3542 posiada tą samą specyfikację i jest lepiej wykonany. Asusy mają słaby serwis.

Edytowane przez Krieger
michalwluu
komentarz
komentarz

A lepiej tego della czy tego co wcześniej proponowałeś?

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli jesteś w stanie dołożyć to tego, jeśli nie to ten wcześniejszy będzie wystarczający. Różnica w wydajności nie jest duża a cenowo dosyć spora.

Edytowane przez Krieger
michalwluu
komentarz
komentarz

A mógłby ktoś polecić jakąś dobrą i tanią podstawkę chłodząca pod laptopa? Czy to bez różnicy i może być nawet za 15 zł z sali w Carrefour?

Krieger
komentarz
komentarz

Do tego laptopa podstawka jest całkowicie zbędna. Tutaj nie ma się co grzać :P

michalwluu
komentarz
komentarz

A do Lenovo g500s?

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Również. Z tym, że Lenovo G jest gorzej wykonane więc nie widzę sensu zakupu do takiego zastosowania.

Edytowane przez Krieger
michalwluu
komentarz
komentarz

Właśnie takiego laptopa posiadam i moim zdaniem strasznie się grzeje :-/ i dlatego pytam czy do tego della trzeba bo bym od razu kupił

Krieger
komentarz
komentarz

Grzeje bo pasta zapewne przypomina skamielinę :P

michalwluu
komentarz
komentarz

A jak często trzeba ta pastę zmieniać czy coś?

Krieger
komentarz
komentarz

Jak tylko temperatury wzrosną ponad standard - zależy od modelu. Najlepiej raz na rok sobie przeczyścić układ chłodzenia i zmienić pastę.

michalwluu
komentarz
komentarz

To ten laptop nie ma roku :-o

Krieger
komentarz
komentarz

Podaj dokładny model i konfigurację.

michalwluu
komentarz
komentarz

Teraz niestety nie mam jak tego sprawdzić a nie pamiętam wszystkich podzespołów. A powiesz mi co z tą podstawką? Czy jest różnica między tymi z sali w Carrefour a tymi droższymi np ze sklepu x kom?

Krieger
komentarz
komentarz

G500 wystepowaly w róznej konfiguracji i jesli jest coś mocniejszego to mocniej się grzeje a pasta szybciej traci swoje właściwości.

michalwluu
komentarz
komentarz

Z tego co pamiętam to procesor Intela 2 rdzeniowy, grafika GT 720m, dysk twardy 1 tb, i 4 GB RAM

Krieger
komentarz
komentarz

W takim razie nie ma prawa się przegrzewać.

michalwluu
komentarz
komentarz

Tzn czuje że jest ciepły. I moim zdaniem nie powinien być aż tak ciepły.

Krieger
komentarz
komentarz

Sciągnij program HWmonitor, zrób screen i wrzuć tutaj.

michalwluu
komentarz
komentarz

Ok jak zrobię to wrzucę. A odpowiesz mi na to pytanie dotyczące podstawek co zadałem kilka postów wcześniej?

Krieger
komentarz
komentarz

Już napisałem. Podstawka jest zbędna. Ten laptop posiada niskonapieciowy procesor o niższym poborze prądu (mniejsze wydzielanie ciepła) oraz karcie graficznej, która się nie grzeje.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.