x-kom hosting

Problem z odtwarzaniem filmów.

BlitzPL
utworzono
utworzono

Witam, pożyczyłem ostatnio od kolegi parę filmów, które są w formacie AVI. Chciałem je odtworzyć w Windows Media Player, ale nie chciało, więc ściągnąłem program KMP Player, pisali że ma wbudowane już kodeki. W każdym razie ściągnałem i filmy za ch*ja nie chciały się odtworzyć, jakiś Crash wyskakiwał. Potem ściągnąłem program który używałem na starym PC, czyli VLC media player, lecz tam filmy też nie chciały się odtworzyć.. poczytałem trochę w necie i wyczytałem że kodeki trza zainstlować ręcznie- zainstalowałem i dalej filmy nie działają.. wie ktoś może jak temu zaradzić?

  • 1 miesiąc później...

Davidenter
komentarz
komentarz

Media Player Classic  <---- ten program powinien ci pomóc :)

Mass_Turbator
komentarz
komentarz

Ja używam BS Player. Wg mnie najlepszy odtwarzacz filmów. Wg mnie bije na głowę wszystkie pozostałe. Nigdy nie spotkałem się, żeby miał problemy z jakimkolwiek rozszerzeniem. Nie trzeba nic instalować ręcznie. Tylko w czasie instalacji zaproponuje sterowniki. Trzeba je ściągnąć.

 

Może być tak, że filmy mają błędy. Wprawdzie są programy do naprawy ale nie zawsze można naprawić. Mi np. nigdy się to nie udało.

 

Opcja 3 to filmy nagrane tak, że można je odtworzyć tylko w jednym odtwarzaczu. Tak jest na przykład z filmami *.avi nagranymi przez "Adobe Premiere". W tej materii trzeba zapytać właściciela.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.