x-kom hosting

Jakie hosting pod Joomla?

Morelka
utworzono
utworzono

Proszę o propozycje odpowiedniego hostingu pod Joomla. Chodzi o postawienie kilku serwisów na jednym koncie.
Prowadzi ktoś z was coś takiego? Czy konto dzielone wytrzyma kilka serwisów na takim skrypcie?

Emillod
komentarz
komentarz

Zalezy od Ciebie, czy chcesz konto hostingowe darmowe czy płatne.

Oczywiście, że wytrzyma :)

Przykładami darmowych hostingów są:

Cba.pl

Hostinger.pl

 

Przykładami płatnych hostingów są:

Linuxpl.com

Zenbox.pl

Morelka
komentarz
komentarz

Darmowe abslutnie odpadają. Aktualnie mam stronki na Firehost, zamierzam zacząć testowanie od nich. Idealnie jeśli wszystko będzie ok.
Nie istnieją żadne dedykowane hostingi pod ten cms? Nie macie jakiejś sprawdzonej usługi?

  • 2 tygodnie później...
WireBoot
komentarz
komentarz

W darmowe nie ma co się pchać, strata czasu i nerwów.

Z płatnych polecam http://linuxpl.com

4pc
komentarz
komentarz

A masz tam jakiś serwis? Pokażesz? Nie mam tam konta, a z ciekawości zobacze ;-)

likonowski
komentarz
komentarz

Też nie polecam darmowych hostingow bo mają słaby uptime, często lagują, często znikają bez ostrzeżenia i w dodatku ładują reklamy. Z płatnych polecam sprawdzić http://www.cal.pl/

4pc
komentarz
komentarz

Ale ten hosting jest drogi, ceny domen mają z kosmosu.  Jeśli faktycznie dalej szukasz to zrób sobie ten test na Hekko. Gwarantuję, że usługa będzie ok. Siedzę na ich serwerze od wielu lat i spełnia oczekiwania.

  • 1 miesiąc później...
XPX_pl
komentarz
komentarz

Cena to względna rzecz,wystarczy pzrejrzeć inne oferty aby zobaczyć gdzie najbardziej się to nam opłaca,w tej kwestii chętnie doradzimy ponieważ mamy niezbędne doświadczenie.

4pc
komentarz
komentarz

Hmm... nie wybierałem ze względu na cenę, tylko szukałem taniej oferty, która w takim budżecie będzie dawała wartościową usługę. I akurat to się faktycznie udało zrealizować.

Emillod
komentarz
komentarz

Witaj 4pc.

Na Twoim miejscu rozważyłbym ofertę Zenbox.

Tam masz nielimitowane miejsce na serwerze, zero limitów, a rozliczają Cie wg wejść na Twoją strone.

15 PLN miesięcznie do 5 000 użytkowników, moim zdaniem to mało. :) 

4pc
komentarz
komentarz

Mało? 12x15=180 zł To 5 tysięcy użytkowników dziennie, czy jak? Bo za tyle można mieć wypasione konto z dużą ilością transferu i gratisami!

  • 2 miesiące później...
4pc
komentarz
komentarz

Słuchaj, a ty masz na myśli ten hosting www - http://firehost.pl/offer.php Czy jakiś inny?
Bo w sieci pod podobnymi nazwami jeszcze coś wyskakuje innego. Który dokładnie pakiet masz?

  • 3 miesiące później...
Morelka
komentarz
komentarz
Dokładnie ten sam - najlepiej odpal sobie u nich serwis na okres testowy i na tej podstawie oceniaj.
Bo opinie opiniami, a jednak lepiej sprawdzić samodzielnie temat.
  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Ale ja nie muszę, jestem zadowolony ze swojego hostingu. Nawet nie mam ochoty testować innych usług - płacę śmieszne groszę aktualnie.

  • 1 miesiąc później...
XPX_pl
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli na dzień dzisiejszy jesteś zadowolony to w porządku,ale w razie czego pamietaj że my również zajmujemy się hostingiem i w razie pytań chętnie doradzimy,pomożemy na forum.

Edytowane przez XPX_pl
Morelka
komentarz
komentarz
Firehost, jak dla mnie zdecydowanie najlepsza usługa, tzn. z tych jakie testowałem. Kilka serwisów na jednym koncie, wszystko działa bardzo szybko, jest niezawodne.
Ogólnie jak dla mnie siedzenie na drogich usługach to strata czasu.
4pc
komentarz
komentarz

Ale Joomla to zwyczajny, mało wymagający skrypt - o ile tylko jest odpowiednio zoptymalizowany. Jesli jakiś serwer będzie miał problem z małym serwisem na joomla to raczej korzystanie z niego po prostu mija się z celem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.