x-kom hosting

Rozmiar obrazu w grze niezgodny z ustawieniami

yeti67
utworzono
utworzono (edytowane)

posiadam w swoim komputerze kartę ATI radeon 9200se, problem jest taki że jak włączam grę to obraz staje się o wiele mniejszy od ustawionego a poza tym zwija się na środku i po bokach w taki jakby rulon. nie wiem co robić być może problem jest banalny ale ja na tym raczej sie nie znam. Możliwe że moje rodzeństwo przez przypadek zmieniło jakieś ustawienia. proszę o pomoc!!

Edytowane przez naekana
zmiana nazwy tematu

Sonido
komentarz
komentarz

ALT+ENTER ? :P

Obraz pewnie jest w trybie Windowed, czyli w okienku, gdzie masz w prawym górnym rogu "_ OX"

Innej mozliwości raczej nie ma, bo wątpię, żeby była jakaś opcja w panelu od karty graficznej.

yeti67
komentarz
komentarz

to co mam w końcu wcisnąć alt i enter czy ctrl i enter?? a obraz jest taki że nie widać żeby jakieś OX się wyświetlało. a i mam to wcisnąć podczas włączenia gry??

Sonido
komentarz
komentarz

alt i enter!zamuliło mi przeglądarę i zmieniłem dopiero później ;)alt i enter!zamuliło mi przeglądarę i zmieniłem dopiero później ;)

yeti67
komentarz
komentarz

Więc włączyłem grę, pojawiło się to co wcześniej wdusiłem alt i enter i nic to co zwykle nawet nic nie zareagowało.

Sonido
komentarz
komentarz

uu dziwne :o a spróbuj z obydwoma altami tz raz prawy raz lewy i enter razem. Być może nie z tej strony szukamy. Możliwe, że masz na stałe w grze coś zmienione. W każdej się to pojawia czy tylko w 1?

yeti67
komentarz
komentarz

nic jedyne co się dzieje to to że grafika w tle sie zacina i to wszystko

Sonido
komentarz
komentarz

Może masz w grze zmienione na tryb windowed zamiast full screen. SPRAWDŹ! Powiedz mi jeszcze czy to w każdej czy tylko w jednej określonej grze. Jakiej?

yeti67
komentarz
komentarz

chciałem sobie zagrać w sieci w SWAT4, nie moge się doczytać czy w ustawieniach grafiki mam takie opcje.

Sonido
komentarz
komentarz

Naprawdę nie wiem jak Ci pomóc... Pokmiń przez noc, bo ja już idę w kimę. Sprawdź też w ustawieniach grafy i samej gry w on-line. Bo inne źródła wykluczam.

yeti67
komentarz
komentarz

to samo niestety pojawia się w innych grach.patrzyłem trochę w necie co to jest ten windowed, i było pokazane że gra się włączam w normalnym oknie windows , a ja tak nie mam mi się normalnie włąncza gra tylko że obraz jest mniejszy i jak wcześniej mówiłem obraz jest jakby zrulowany w środku i po bokach jakby sie nie mieścił e tym okienku.

Sonido
komentarz
komentarz

No to re-install gry i wgraj nowe sterowniki do grafy.

yeti67
komentarz
komentarz

no pomogło ale przez co te ustawienia modły sie zepsuć to nie wiem. Wielkie dzięki za pomoc.

//uważaj na język kolego!

//+10% do poziomu ostrzeżeń

//naekana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.