x-kom hosting

Telewizor na PC

Kamik47
utworzono
utworzono

Czy jest mozliwosc zebym mogl ogladac to co na TV na kompie? Wiem ze da sie kupic karte satelitarna i ogladac wszystko, ale ja chce poprostu zeby jednoczesnie ogladac na pc to co leci na telewizorze. Da sie tak?

Gość
komentarz
komentarz

Do tego wystarczy zwykła karta telewizyjna. Polecam Leadtek Winfast 2000 expert jako jej posiadacz :) cena to ok. 100-110 zł

Lipton
komentarz
komentarz

albo Monitor z wbudowanym tunerem TV. Tu chodzi chyba o cos innego :D zeby nie ciagnac anteny do kompa. Moze o DVB-T chodzi Ci ??

DjConrado
komentarz
komentarz

Z tego co słyszałem to monitory z tunerem TV są kiepskie.

Lepiej kup tego Leadtek Winfast 2000 Expert. Tez go mam i jestem zadowolony.

Sonido
komentarz
komentarz

No tak, ale Kamik'owi chodzi (zapewne) o to, aby po podłaczeniu tunera albo innego urządzenia oglądać na kompie TV bez konieczności podłączania kabla z sieci kablowej. Ma zapewne telewizor w pokoju i chce mieć jakoby 2 :P W zależności od tego czy ma włączonego kompa czy tylko TV. W sumie dobrze kombinuje, bo ja również tak chciałem zrobić, ale czy się da :?: Chyba pozostaje tuner i kabel do kompa...

Również bym polecił Leadteka, ale już nowszą wersję WinFast PVR2100.

Kamik47
komentarz
komentarz

Bo to ze kupic karte satelitarna + spliter, pociagnac kabel do kompa od satelity i mam telewizor. Nie o to mi chodzi!

Chodzi mi o to zeby monitor sluzyl jako drugi telewizor takjakby:PP Bo telewizor z cyfrą+ stoi w pokoju u gory, i zebym mial telewizje w pokoju na dole musze albo podpiac jakos monitor do telewizora, albo kupic spliter i karte sat i kabel, tylko nie wiem czy w c+ jest legalne zebym mial w 3 pokojach tv za 1abo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.