x-kom hosting

Samsung r580 - Bluescreen

Lazar22
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam forumowiczów! ;)

Na wstępie przepraszam jak wybrałem zły dział, jestem nowy.

Przejdzmy do rzeczy. Około 3 dni temu kupiłem używanego laptopa Samsung r580 JS05PL (wersja z i3) i po pierwszym załączeniu wszystko działało fajnie, do momentu. Po ok. 30 minutach pojawił się bluescreen i laptop sie zresetował. Właściciel mówił że czasem się przegrzewa i się wyłącza, więc poczysciłem go i wymieniłem paste termoprzewodzącą, kupiłem podkładke chłodzącą no i wg hwmonitoru jest wszystko ok. temperatury wachają się między 35 stopni a 55 stopni, laptop co prawda działa szybsciej i dłuzej ale bluescreen nadal się pojawia, a czasami po prostu się cały system zawiesza i zostaje tak.

Liczę na waszą pomoc :)

Tutaj kilka zdjęć które mogą się przydać

 

 

Zapomniałem dodać że własciciel wgrał nieoryginalnego windowsa 7 bez licencji, laptop ogólnie chodzi bez sterowników

Youki
komentarz
komentarz

laptop ogólnie chodzi bez sterowników

To je zainstaluj.

Lazar22
komentarz
komentarz

Instalowałem już, wszystko fajnie ale bluescreen podczas instalacji pojawił się znowu i nastąpiło przywracanie systemu. Spróbuje je jeszcze raz poinstalować

Youki
komentarz
komentarz

Podczas instalacji którego sterownika następuję błąd, do karty graficznej ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.