x-kom hosting

Zmiana cpi w mojej myszce...

vectra_man
utworzono
utworzono

Kupilem sobie ostatnio w media markt nowa myszke za 40 dyszki tracer optyczna. Na opakowaniu wypisali ze ma 500/1000 cpi i zmienia sie to przyciskiem. Faktycznie jest taki maly przycisk cpi na niej i gdy sobie np gram i go wcisne to czuc roznice, raz jest bardziej czula na ruch a po nacisnieciu mniej i tak w kolko. Tylko wlasnie nie wiem ktory stan odpowiada 500 cpi a ktory 1000 cpi :):):) Z gory dzieki za pomoc!

mikrus
komentarz
komentarz

1000 jest bardziej czuła, a 500 mniej

mis456
komentarz
komentarz

1000 jest szybsza

vectra_man
komentarz
komentarz

A tak w ogole to czym sie rozni 1000 od 500? Bo procz tego ze jest bardziej czula to roznicy nie zauwazylem a zawsze w grze i tak mozna sobie w opcjach ustawic czulosc myszki

vectra_man
komentarz
komentarz

No w teori to ja wiem mniej wiecej co to jest dpi czy cpi ;P chodzi mi jaka bedzie odczuwalna roznica np grajac myszka z 640 cpi a 1600 cpi...

Gość
komentarz
komentarz

No np. taka że można precyzyjniej ustrzelić wroga :)

Proste wytłumaczenie :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.