x-kom hosting

Jaka podkładka do Logitech G500?

~loW`
utworzono
utworzono

Witam!

 

Szukam podkładki do myszy G500. Cena - tak do 100zł 

Zastanawiałem się nad tą podkładką : http://www.morele.ne...?ceneo_spo=true

 

Lecz z tej recenzji http://pcfoster.pl/a...st/1003-18.html  wynika że myszki laserowe działają na niej "dość przeciętnie". 

 

Macie jakieś propozycje? Czy brać tą co wyżej. Jest tania ale czy wystarczająco dobra? Dla game'ra oczywiście. CS GO i te sprawy.  :)

 

Pozdrawiam.


Halu....

piorz
komentarz
komentarz

Mam tą myszkę, sprawiłem sobie taką, http://www.ozonegaming.com/product/ground-level-evo/ kosztowała mnie 49zł w mp3store, myszka działa super, też gram w CS:GO i jestem bardzo zadowolony. To bardzo duża podkładka, na klawiaturę i myszkę :3.

~loW`
komentarz
komentarz

Fajnie duża mówisz że dobra?

Mesajah
komentarz
komentarz

Tesoro aegis x4

~loW`
komentarz
komentarz

Na pewno?

~loW`
komentarz
komentarz

???

piorz
komentarz
komentarz

Fajnie duża mówisz że dobra?

 

U mnie sprawuje się wyśmienicie. Nie przemieszcza się, myszka Ci nie zjedzie w żadnym momencie grania :D.

~loW`
komentarz
komentarz

U mnie sprawuje się wyśmienicie. Nie przemieszcza się, myszka Ci nie zjedzie w żadnym momencie grania :D.

 

Ale w  mp3store już ich chyba nie mają... ;/ Na morele jest za 100zł trochę dużo.

~loW`
komentarz
komentarz

Macie gdzieś ją taniej załatwić bo ja nigdzie jej nie widzę

~loW`
komentarz
komentarz

???

~loW`
komentarz
komentarz

...

  • 2 tygodnie później...
Mesajah
komentarz
komentarz

Tesoro aegis jest w wporzo raze goliathus tez wszystko co z mikrofibry jest dobre dla twojej myszki kwestia gusty jak wyglada podkładka i jaka jest wytrzymała tesoro aegis x4 ma dobre opinie jest tez obszyta po bokach będzie dłużej trzymała nie rozwali się tak szybko.. ja mam steelseries qck+ gram w cs go ale ta podkładka średnio pasuje do mojej myszki są lepsze.

dzixon
komentarz
komentarz

Bierz SteelPada szmacianego ja mam już drugiego. Poprzedniego używałem 6 lat :) nie ma lepszej podkładki moim zdaniem. Oczywiście kto co preferuje ale ze szmacianek to ta wymiata

Mesajah
komentarz
komentarz

To jest to samo co qck+ tylko że mniejsze.

  • 1 miesiąc później...
~loW`
komentarz
komentarz

Steelseries QcK+ będzue dobra?

Mesajah
komentarz
komentarz (edytowane)

Obojętnie ważna żeby była szmaciańka jako że mam QCK+ 2 podkładki już używam ok. 3 lat i jest dobra ale czarna szybko sie brudzi a ze zwykłych nie ma innych kolorów no i jest trochę za cienka.

Tesoro Aegis x4 jest gruba i ma obszywane boki więc wystarczy na lata.

Nie zastanawiałbym się i brał.

Edytowane przez sou
  • Dobra wypowiedź 1
Mesajah
komentarz
komentarz

Mi sie nie podoba.. ale możesz spokojnie brać to to samo co qck+ czarna tylko że ta powinna być gruba.

  • Dobra wypowiedź 1
~loW`
komentarz
komentarz

Kurde nie mają jej. Masz jakąś inną? Wziął bym tą co proponujesz tylko nie będzie mi kolorystycznie pasować. I zastanawiam się po co ma poprzycinane rogi... Masz jakieś jeszcze inne propozycję? Coś pasującego do czerwonego podświetlenia. :) Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sugestie 


A może lepiej Steelseries 4HD lub 9HD?


?


":?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.