x-kom hosting

pomocy proszeeeee

sedomi1
utworzono
utworzono

Hej komputerowcy!

(nie umiem pisac po polku z gory sorka nie jesstem pl)

A wiec probowalem zreinstalowac win7 na moim kompie jak zawsze to robilem ale tm raze i napisao ze sie nie powiodlo i jak proboje wlacsyc komp to pojawia mi sie to male czarne okienko i musze cos tam wpisac i pisze tam &windows BT windows system32 i ja musze naisac jakas komende c mam tam wpisac plisssssssssss

Emillod
komentarz
komentarz

Zrób zdjęcie telefonem i pokaż o co chodzi :P 

sedomi1
komentarz
komentarz

jak wkleic zdjecie ?

Youki
komentarz
komentarz

Wrzuć na jakiś upload i daj link, albo użyj funkcji "Więcej opcji" i tam możesz umieścić załącznik.

Emillod
komentarz
komentarz (edytowane)

No dobra, ale chwila moment, zreinstalowałeś system - czyli sformatowałeś też dysk, więc nieważne co tam wpiszesz i tak to nic nie da... Oczywiście jeśli dobrze opisałeś wykonane czynności. Polecałbym Ci ponowną instalację systemu :) 

sedomi1
komentarz
komentarz

Jak to zrobic ?

Emillod
komentarz
komentarz

No piszesz powyżej że "Jak zawsze to robilem" czyli już system reinstalowałeś :) 

Po prostu wsadź płytkę i zainstaluj system od nowa :) 

sedomi1
komentarz
komentarz

ale jest plytka w srodku a nadal sie pojawia to czarne okienko

Emillod
komentarz
komentarz

No dobra to podczas gdy komputer się uruchamia to naciskasz bootowanie, nie wiem jaki masz tam klawisz u siebie, ale mozliwe ze Escape :) 

Podczas rozruchu (jeszcze przed okienkiem) naciskasz Escape i Ci sie wyswietli okienko w którym wybierasz z jakiego nośnika ma bootować, wybierz CD i potem sie uruchomi instalacja :) 

sedomi1
komentarz
komentarz

Sorry wiem ze cie wnerwiam niezbyt sie na tym znam co to bootowanie ;ç

Emillod
komentarz
komentarz

Nie no coś Ty, od tego właśnie tu jesteśmy, żeby pomagać :) 

Już Ci piszę :) 

Bootowanie to prosto tlumaczac ladowanie sie systemu, a rebootowanie to restart systemu...

Podczas normalnego rozruchu systemu po prostu system jest Bootowany/ ładowany z dysku twardego, a jeśli masz problem z systemem na dysku (tak jak jest w Twoim przypadku) musisz załadować system z nośnika zewnętrznego - CD / USB. 

Jak uruchamiasz komputer to pokazuje Ci się logo producenta, np Samsung, Toshiba itd, wtedy powinieneś kliknąć Escape na klawiaturze :) 

sedomi1
komentarz
komentarz

OK dzieki mam skladaka i jak wlaczam to mam logo gigabyte i na dole pisze np F8cos tam cos tam i td

Jak bys mogl to powiedz mi etap na etap co mam zrobic bo ja to nic nie rozumiem :D aleprzynajmiej wiem teraz co to bootowanie lol

Z gory dzieki super jest ta strona i ty ez jestes super lol ja ide spac jutro sprobuje Dobra noc

Emillod
komentarz
komentarz
  1. Włączasz komputer
  2. Gdy pojawi się Logo producenta naciskasz F12 (najlepiej z dwa razy)
  3. Pojawi Ci się po chwili Menu z dostępnymi urządzeniami do bootowania-> wybierasz XXXX - CD (XXXX to nazwa / model CD Rom jaki posiadasz)
  4. Otworzy Ci się menu instalacji systemu Windowsa i tam już masz no krok po kroku dosłownie :) 
sedomi1
komentarz
komentarz

ok dzieki sproboje to zrobic czy bedziesz tutaj a 17h pliss bo ja o tej wracam ze szkoly super dzieki za te wsystkie zprecyzowania zaj-----ty z ciebie koles lol :P

Emillod
komentarz
komentarz

Postaram sie byc :) No ale sam dziś robię formata więc zobaczymy jak to będzie :D

sedomi1
komentarz
komentarz

pisze mi po zrobieniu 3etapu Reboot ans select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a ky co mam robic ? 

Emillod
komentarz
komentarz

Jeśli pisząc po zrobieniu 3etapu masz na mysli juz po instalacji, to weź teraz podczas rozruchu komputera (gdy Ci sie logo wyświetla) naciśnij F12 i wybierz Hard Drive 

sedomi1
komentarz
komentarz

1etap wlaczam komp

2etap naciskam f12

3etap wybieram moj dysk itp ale jak juz to zrobie to wyswietla mi sie a czarnym tl napisane Reboot ans select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

Emillod
komentarz
komentarz

Jak wybierasz płytkę z systemem to Ci wyświetla ten komunikat?

A płytka jest dobra?

sedomi1
komentarz
komentarz

Zapomnialem wlozyc plytki ale ze mnie deb.... lol

Emillod
komentarz
komentarz

Zdarza sie :) 

sedomi1
komentarz
komentarz

Co mam zaznacyc w jakiego typu insatajacje chcesz wykonac uaktualnienie czy niestandardowa?

Emillod
komentarz
komentarz

Niestandardowa :) 

sedomi1
komentarz
komentarz

oki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.