x-kom hosting

HDMI

vocativus
komentarz
komentarz

jakość jest zbliżona

Lipton
komentarz
komentarz

nie potrzebnie kupilem bo koles powiedzial ze bedzie duza roznica znaczy kilka osob tak mowilo

vocativus
komentarz
komentarz

różnica jest, zwłaszcza jeśli przesyłasz dane na duże odległości. D-Sub to sygnał analogowy i przy bardzo długich kablach jakość spada, HDMI to sygnał cyfrowy. W warunkach domowych to jest jasne że nie będziesz przez kilometr ciągnął tego kabla, conajwyżej kilka metrów, a na takich odległościach jakość tu i tu jest zbliżona, a różnica niezauważalna.

snip91
komentarz
komentarz

Kabel z linku jest DVI - HDMI, a napisane o D-Sub ;) To się zdecyduj co kupiłeś ;) DVI też jest złączem cyfrowym, więc różnicy tym bardziej nie będzie widać.

vocativus
komentarz
komentarz
Kabel z linku jest DVI - HDMI, a napisane o D-Sub

no to już swoją drogą hehe. Ale wydaje mi sie że o D-Sub chodziło ^_^

snip91
komentarz
komentarz

Mi to wygląda na fakt dokonany i wygląda na to, że ten kabel kupił. A jak ma D-Sub w kompie to będzie kicha :) Chyba, że będzie się bawił w przejściówki.

Lipton
komentarz
komentarz

nie! mam DVI przy karcie i na D-Sub oczywiscie, a w Monitorze mam HDMI

beamerkun
komentarz
komentarz

Jakość sygnału DVI jest lepsza od analogowego sygnału VGA/D-sub jak zwał tak zwał

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.