x-kom hosting

Monitor z oporami współpracuje z kompem?

wuw13
utworzono
utworzono

Mój zestaw: Intel Core2 Quad Q6600 2,40 GHz ; ASUS nVidia nForce 650i SLI; GeForce 8600 GT 256MB HDTV & DVI; 2Gb RAM; Monitor LCD LG Flatron L1530S (D-sub); Win XP SP2.

MAm następujayc problem:

Kupiłem nowego kompa, i po podłączeniu mojego starego monitora LCD (ze złączem D-sub) korzystając z adaptera D-sub/DVI, kopm wystartował (zapalaja się diody i słychać pracę "skrzyni") ale monitor pozostaje czarny a po chwili komp zaczyna piszczeć, manipulowanie przy porcie do którego podłączony jest monitor (za pomoca adaptera) albo kilkukrotny reset pomagają (nie wiem dokładnie co pomaga bo w panice robiłe na przemian reset i poprawienie wtyczki) i monitor zaczyna współpracować z kompem, i od tego momentu zaczyna działać i działa bez zarzutu, tak że mogę zresetować kompa labo go wyłączyć i po chwili włączyć i zestaw startuje bez żadnych problemów. Ale niestety po kilku godzinach przerwy powyższy problem powraca.

Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? i co mogę zrobić?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A czy Twoja karta graficzna ma tylko złącza DVI? Bo, jeśli dobrze rozumiem, inaczej niż przez przejściówkę monitora nie podłączałeś?

wuw13
komentarz
komentarz

A czy Twoja karta graficzna ma tylko złącza DVI? Bo, jeśli dobrze rozumiem, inaczej niż przez przejściówkę monitora nie podłączałeś?
Tak, karta graficzna ma tylko gniazda DVI!
FrogsterPL
komentarz
komentarz

A próbowałeś np. przenieść przejściówkę z jednego wyjścia DVI na drugie? Raczej mało prawdopodobne, żeby jedno było uszkodzone, ale sprawdzić nie zaszkodzi.

wuw13
komentarz
komentarz

TAk próbowałem i nic nie dało, problem występuje dalej!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.