x-kom hosting

nowy komputer bez nagrywarki

majel85
utworzono
utworzono

CZeść wszystkim, tak skupiłęm się na karcie graficznej ze kupujac nowy komputer zupełnie zapomniałem o nagrywarce:/ NA szczescie mam nagrywarke ze starego kompa. Pytanie do Wasczy nie bedzie problemu z zainstalowaniem nagrywarki do nowego kompa, czy tam beda te 2 kable do podłączenia nagrywarki. Jestem zielony w tym kompletnie. Preosze o wskazowki i pozdrawiam.

Youki
komentarz
komentarz

A to DVD co masz jest na złącze SATA czy ATA ? 

majel85
komentarz
komentarz

żebym ja to wiedział, stwierdziłęm ze pojade jutro po nowy naped, nie jest to jakis katastrofalny wydatek, ale mam pytanie czy instalacja nie posiadajac systemu jest skomplikowana?

Youki
komentarz
komentarz

Nie jest.

majel85
komentarz
komentarz

to jest z BIOSA z płyty?

Youki
komentarz
komentarz

Wchodzisz do BIOS'u ustawiasz bootowanie na CD/DVD i potem zapisujesz ustawienia. PC restartuje Ci się i potem uruchamia się instalator.

majel85
komentarz
komentarz

Wchodzisz do BIOS'u ustawiasz bootowanie na CD/DVD i potem zapisujesz ustawienia. PC restartuje Ci się i potem uruchamia się instalator.

dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.