x-kom hosting

Laptop w miarę mobilny ale mocny. [4500zł]

Krieger
komentarz
komentarz

Z takim budżetem możesz długo czekać. okres przedświąteczny nie zwiastuje obniżek cenowych

Gość
komentarz
komentarz

Lenovo y50-70 jak najbardziej tutaj będzie dobrym wyborem.

 

I dokładnie nie masz co czekać na okres przedświąteczny, bo pewnie wtedy cena pójdzie w górę.

Fornal
komentarz
komentarz

Tyle że ja nie pytałem o cenę tylko o nową lepszą kartę graficzną do laptopa ...

Krieger
komentarz
komentarz

W takim razie tak warto czekać albo od razu brać MSI GT72 z GTX970 za 6700 ;) Szybkiego spadku cen się nie spodziewaj

  • 3 tygodnie później...
Krieger
komentarz
komentarz

Zbliżoną wydajność? GTX860 jest ~40% wydajniejszy. Ten asus posiada kartę GTX850 ale w wersji DDR3 a ona ma wydajność jak stary GTX760 :D

Gość
komentarz
komentarz
Według najnowszych, nieoficjalnych doniesień, sprawa się nieco skomplikowała. Początkowo 960-tka miała zadebiutować pod koniec października tego roku, ale producent przesunął jej premierę na początek przyszłego roku (najprawdopodobniej będzie przełom stycznia i lutego).
koceks
komentarz
komentarz

Siemka.
Tak czytam czytam i zainteresowało mnie to, że kolega który założył post wysłał lapka MSI GS60 który kosztuje 4800 zł a ma takie same specyfikacje co MSI GE60 Apache Pro za 4100 zł. Różnią się drobnostkami ale zdaje mi się, że te drobnostki przezwyciężają po stronie GE60 jak np to, że w GS60 nie ma napędu i nie można zainstalować dysku mSATA. Chyba, że tutaj się liczy firmowe etui, lepsza kamerka i dłuższa żywotność baterii (mała różnica jak zauważyłem)

Krieger
komentarz
komentarz

W GS60 liczy się niższa waga i mniejsze gabaryty (obudowa typu slim) a więc większa mobilność i to jest główna idea powstania tego laptopa.

koceks
komentarz
komentarz

W GS60 liczy się niższa waga i mniejsze gabaryty (obudowa typu slim) a więc większa mobilność i to jest główna idea powstania tego laptopa.

aha dobra dzięki za odpowiedź czyli się nie opłaca tego lapka kupować jak dla mnie 

  • 2 tygodnie później...
Krieger
komentarz
komentarz

Asus N551 to dobra opcja tak samo jak y50 czy msi ge60. Posiada dobrej jakosci matrycę IPS ale nie posiada miejsca na dodatkowy dysk SSD jak w MSI. Temperatury również na podobnym poziomie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.