x-kom hosting

BSOD przy uruchamianiu systemu.

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Ostatnio wpadłem na pomysł żeby postawić system na nowo. Sformatowałem dysk, zainstalowałem świeży system i sterowniki. Po instalacji sterowników do karty graficznej  musiałem uruchomić ponownie system i zaczęły się problemy. Windows się nie ładuje i wyskakuje blue screen (0x0000007B (0xFFFFF880009A97E8, 0XFFFFFFFFC0000034 , 0x0000000000000000 , 0x0000000000000000). Chciałem rozwiązać to ponowną instalacją systemu ale przy okienku do formatowania dysków mój dysk się nie pojawia i trzeba załadować sterownik.

BSOD: http://pokazywarka.pl/xvttup/

Specyfikacja mojego komputera:

Procesor: i5 2500k 3,3 GHz
Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 560 Ti
MOBO: Gigabyte P67A-UD4-B3
Zasilacz: Corsair HX650W
Dysk: WD Caviar Green 1TB
System: Windows 7 64bit

Czytałem w internecie, że trzeba coś zmienić w BIOSIE jednak nie wiem dokładnie co. Próbowałem również przywrócić ustawienia fabryczne BIOSU lecz nie pomogło. Na pewno dysk nie jest uszkodzony bo wcześniej pięknie chodził. Jakbyście mogli to podeślijcie linka do odpowiednich sterowników (tych ze strony gigabyte nie akceptuje) oraz pomóżcie rozwiązać ten problem.

Youki
komentarz
komentarz

(tych ze strony gigabyte nie akceptuje) oraz pomóżcie rozwiązać ten problem.

A ze stronki nVidia ?

Gość
komentarz
komentarz

O jakich sterownikach mówisz? Podczas instalacji potrzeba sterowników do dysku.

Youki
komentarz
komentarz

Do karty graficznej oczywiświście

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.