x-kom hosting

windows vista problem ze sterownikami

BaltazarIX
utworzono
utworzono

witam 

podczas próby zainstalowania sterownika do adaptera wifi tp link wn727 v4 wyskakuje mi taki komunikat "Installer can not run on this platform. Please select package for your operating system.".

 

próbowałem instalacji ręcznej, wyłączyłem także, sprawdzanie cyfrowego podpisu sterownika i nadal nic.wg producenta system ten jest wspierany dla tego urzadzenia,  wszelakie sterowniki do chipsetu itp itd sa zainstalowane, system to dokladnie win vista 32 bit, sp1, z gory dziekuje za pomoc.

  • 2 tygodnie później...

Emillod
komentarz
komentarz

Ja nie wiem czy Tłumaczyłeś sobie ten komunikat, ale on oznacza ogólnie, że pobrałeś sterownik do złej wersji systemu :) 

Do sterowników zawsze używam tego programu http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html   - polecam 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.