x-kom hosting

Problem z odtwarzaniem nagranej płyty

butchelfker
utworzono
utworzono

WItam,

mam taki problem, po zakupieniu ebooka pobrałem go ze strony jako paczkę mp3. Moim celem było nagranie tych mp3 na płytę, którą będę mógł włożyć i odtwarzać na odtwarzaczu płyt mp3. Użyłem do tego programu BurnAware Free. Wszystkie pliki nagrałem na płytę, wszystko ładnie się nagrało i idealnie działa kiedy odtwarzam płytę na komputerze. Problem jednak pojawia się na odtwarzaczu. Każdy plik w którejś sekundzie zatrzymuje się, następnie idzie dalej ale bez dźwięku i przechodzi do następnego (przykładowo 1 nagranie mp3 trwa 13 minut a na odtwarzaczu kończy się na 50 sekundzie).

Oczywiście główne moje podejrzenie padło na uszkodzony odtwarzacz, jednak inna płyta (kupiona, gotowa z ebookiem, również CD MP3) działa idealnie.

Tak więc, że tak powiem wymiękłem i postanowiłem sięgnąć po radę. Jeśli ktoś z Was spotkał się już z takim problemem to proszę o pomoc.

Dziękuję z góry i pozdrawiam serdecznie.

butchelfker
komentarz
komentarz
Problem rozwiązany. Widzę, że nikt nie potrafił zaradzić. Cóż... a więc rozwiązanie:
 
Prawdopodobnie pliki mp3 z audiobookiem są w jakiś tam sposób kodowane (kupiłem a później nie mogę sobie odtworzyć bo kodują.. cóż..), gdzieś właśnie taką informację wyczytałem i jako, że poniekąd zajmuję się muzyką to wiem, że takie coś można łatwo obejść otwierając mp3 w pierwszym lepszy programie do edycji muzyki i zgrać na nowo w nienaruszonym stanie. Pomyślałem później, że znacznie szybciej będzie przy użyciu jakiegoś darmowego najprostszego konwertera. Ja użyłem Free Audio Converter. Konwersja ustawiona na mp3->mp3 oryginalna jakość. Zgrywało się bardzo długo... W końcu było to około 30 plików trwających średnio 30min każdy, ale jak widać było warto. Po ponownym nagraniu wszystko działa sprawnie :)
 
Pozdrawiam serdecznie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.