x-kom hosting

laptop ~2000zl

unostar
komentarz
komentarz

Czesc wam właśnie wróciłem z zakupów i chciałem włączyć laptopa, lecz pokazał mi się ekran z jakimś Linuxem i szukałem sterowników jakichś Ale jest tylko 1 płytka od acera,czekam chwilę a tu nic... Teraz mam zainstalować system jakoś czy co?

Krieger
komentarz
komentarz

Tak musisz zainstalować system. Wkładasz płytkę. bootujesz i instalujesz

unostar
komentarz
komentarz

Jak mam zbootowac

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Wchodzisz do bios (na ekranie po włączeniu laptopa widać, który klawisz odpowiada za wejście do biosu), szukasz opcji odpowiedzialnej za kolejność bootowania. Ustawiasz napęd DVD. Wkładasz płytkę i laptop odpali instalator

Edytowane przez Krieger
unostar
komentarz
komentarz

Nie pisze nic który przycisk

Krieger
komentarz
komentarz

Sprawdź F2. Jak nie zadziała to pisz na PW nie ma sensu spamować forum

unostar
komentarz
komentarz

Pojawia się tylko logo Acer a później okno z wyborem i piszę Linux albo stworzyć z pendrive

Krieger
komentarz
komentarz

Jak właczasz laptopa to wciskaj ciągle F2. Nigdy systemu nie instalowałeś?

unostar
komentarz
komentarz (edytowane)

Cześć wam jeszcze raz :)

Tym razem piszę już z Acera :) I powiem wam że to nie był bład wybierając go jest na prawde bardzo szybki wszystko działa super wyświetlacz oceniam na 5 jak na tą klasę ,jeszcze raz dziękuje wszystkim a zwłaszcza Krieger stary dzięki ,naprawdę znasz się na tym i umiesz pomoc nawet laikowi :) Tak że jeśli On Wam doradza jakiś sprzęt to naprawdę potrafi daje wam jeden z najlepszych w danej cenie.A moja opinia na temat tego Notebook-a to 5 wiadomo to nie najwyższa klasa urządzeń za 10 tyś ale jak za te pieniądze to warto,Obsługa w X-kom rzeszów też bardzo miła :) Dzięki jeszcze raz :)

Edytowane przez unostar
  • Dobra wypowiedź 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.