x-kom hosting

czy da sie to podkrecic

yoho
utworzono
utworzono

siemka mam pytanie. czy da sie podkrecic ta karte graficzna NVIDIA GF2 MX/MX400 , a jezeli sie da to jak?moim zdaniem to takie stare ze chyba nie.

vocativus
komentarz
komentarz

zainstaluj program nTune. I uważaj z podkręcaniem - GF2 nie posiadają wydajnego chłodzenia i strasznie się grzeją na ustawieniach fabrycznych.

yoho
komentarz
komentarz

hehe to uwazac to ja wiem przy takim dziadku. pewnie nie wiele % zrobie

vocativus
komentarz
komentarz

no tyle co kot napłakał :P

sim60
komentarz
komentarz

najpierw podaj jaki masz zasilacz, plyte główną.

yoho
komentarz
komentarz

wiec tak mam zasilacz 300W, plyte glowna ECS K7S5A

powiedcie odrazu jak przy tym programie nTune to podkrecic, i o ile

vocativus
komentarz
komentarz
najpierw podaj jaki masz zasilacz, plyte główną.

a jakie to ma znaczenie? Karta pobiera kilka - kilkanaście W prądu

yoho - na twoim miejscu dałbym sobie spokój z podkręcaniem tego modelu.

yoho
komentarz
komentarz

a wiecie co niedlugo okazyjnie zmieniam na GF 4. to moze powiecie jak tego podkrecic?

vocativus
komentarz
komentarz

tak samo - programem nTune, przyrost nie bedzie zauważalny, uważaj na temperatury.

yoho
komentarz
komentarz

ale mi chodiz o to jak podkrecic . karte graficzna 1 raz mam zamiar poddac probie i doslawnie nie wiem nic tym .

Sonido
komentarz
komentarz

AtiTool sciagnij i tam find max core i fond max memory, wlacz test 3d(taki włochaty szescian i lookaj kiedy sie pojawią artefakty to abort i pozostań na tych taktach, na których chodziła stabilnie. Kontroluj tempy.

btw: wątpię, żebyś wykręcił z niej chociażby 5%, no ale próbuj. Jak spalisz to zbyt dużej straty nie będzie ;)

kubas479
komentarz
komentarz

na pewno sie da ale czy sie oplaca????

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.