x-kom hosting

noki n93

visor11
utworzono
utworzono

witam...jak w temecie prosze jej zalety i wady:) chodzi o n93 ale czym sie rózni n93 od n93i ?

DarthMail
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to N93 jest kiepska dla osób którzy dużo rozmawiają i mają zamiar jej bardzo często używać- tzn jest problem z klapką. Po pewnym czasie użytkowania trzeba do serwisu ją oddać bo tam coś się dzieje z kabelkami. Poza tym jest droga :P . Polecam N73 - tania, ładna i dobra :)

Gość
komentarz
komentarz
Z tego co wiem to N93 jest kiepska dla osób którzy dużo rozmawiają i mają zamiar jej bardzo często używać- tzn jest problem z klapką. Po pewnym czasie użytkowania trzeba do serwisu ją oddać bo tam coś się dzieje z kabelkami. Poza tym jest droga :P . Polecam N73 - tania, ładna i dobra :)

Właśnie, za jakieś pół roku mam zamiar kupić sobie N73 - co o niej myślicie? I dla mnie ważne: dobrze grają te stereofoniczne głośniki?

Kamzilla
komentarz
komentarz
I dla mnie ważne: dobrze grają te stereofoniczne głośniki?

Kolega ma N73 bardzo chwali aparat a tym bardziej te głośniczki które na prawdę mogą dużo dać :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.