x-kom hosting

Jaki monitor do około 1000 zł?

focusIre
utworzono
utworzono

Jak w temacie co proponujecie ? Jakiej firmy?

Pozdrawiam

Lipton
komentarz
komentarz

Ile calowy chcesz monitor??

Ja proponuje Samsungi oraz Iyame no i Belinea oczywiscie LG

Sonido
komentarz
komentarz

iiyama również robi dobre monity, ale ja jakoś przekonania nie mam do tej jakby nie było nowej marki w świecie monitorów. Dlatego polecam sprawdzone marki tj. Samsung. Jeżeli po3bujesz monitora 19" to looknij np. 940BW, a jeżeli interesują Cię 22" to 226BW.

Remstin
komentarz
komentarz

Znajomy ma monitor iiyamy i według mnie są całkiem spoko, a i wiedźmina dają do każdego na allegro gratis.

Ja tam osobiście jestem zadowolony ze swojego 920N Syncmastera, rok temu kosztował 990, teraz kupisz za 400 i jest na dośc wysokim poziomie.

Chociaż zbyt wysokich not nie dostał to jak dla mnie jest to dziwne, co za problem przekręcic monitor razem z nóżką? I już problem kręcenia nim na boki rozwiązany, do tyłu się odchyla, ale niestety nie da się go podwyższych - trzeba kupic podstawke.

Mimo wszystko polecam go, bo służy mi już od roku i nic się z nim nie dzieje.

No cóż, rok temu ten monitor był wypasem, teraz za około 1000 złotych kupisz sobie coś jeszcze lepszego :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.