x-kom hosting

WinFast TV2000 XP expert

perez77
utworzono
utworzono

Witam nie dawno kupilem karte tv 2000 xp expert ale mam problem z dzwiekiem,

mam plyte glówna gigabyte 965p-ds4 procek to Intel C2D 6300 karta dzwiekowa jest zintegrowana. próbowalem polaczyc karte tv z plyta przez kabel audio (ten z czterema pinami z jednej i z drugiej strony, taki sam co sie laczy cdroma z karta dzwiekowa) ale to nie dziala

mianowicie zeby byl dzwiek musze podlaczyc kabel line in (ten z czinczami nie wiem jak sie to pisze) z karty przeznaczony pod audio do wejscia line in karty dzwiekowj na plycie glównej w innym przypadku nie mam w ogóle dzwieku minus tego podlaczenia jest taki ze nie moge podglosnic i sciszyc telewizji przez pilota tylko musze to zrobic na kompie mógl by mi ktos cos doradzic ???

Sonido
komentarz
komentarz

Jedyne co musisz pod??czy? to kabelek z tunera do p?yty, masz go zapewne obok karty graficznej albo pod ni? ;)

perez77
komentarz
komentarz

niestety to nie dziala jak juz napisalem;/ podlaczylem kabel na zewn?trz obudowy od karty do plyty ale wtedy nie dziala mi sciszanie i podglasnianie pilotem ;) ....

Sonido
komentarz
komentarz

hmm a dźwięk masz normalnie w kompie? Może przez przypadek wyłączyłeś go w BIOSie albo coś nie tak z samym kablem albo wtykiem. Sprawdź to jeszcze raz, a jak nic nie zdziałasz to weź do jakiegoś serwisu, albo tam gdzie tuner kupowałeś - napewno Ci doradzą.

perez77
komentarz
komentarz

dźwięk mam normalnie tylko gdy podłączam w srodku kompa kabelek do plyty gl a nie na zewnatrz ta nie dziala na plyci podlaczam to pod wejscie cd-in

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.