x-kom hosting

Bluescreen win 7

dada123
utworzono
utworzono

Witam od dzisiaj mam problem z bluescreen jak zainstalowałem nowe stery z 14.7 beta na 14.4 pierwszy raz mi sie to wydarzyło , rok temu miałem już . To tak Ramy testowałem memtest zero błędów , nawet to nie wina ramu bo nowe kupywałem , Komputer chodził w spoczynku przeglądałem stronę internetową pierw ekran zrobił się czarny jakieś kilka pasków i wtedy bluescreen , Teraz zainstaluje te sterowniki 14.7 i zobacze . Ten problem mi wyskoczył z bluescreenwiever SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED

Dodam że temp są dobre . Mój sprzęt: |win 7 64 sp1|-|kingston hyperx 2x4gb cl9 1600mhz|-|Sapphire Radeon hd 7950 oc|-|Corsair 600W| . Proszę o pomoc i z góry dzięki

PS: po tym bluescreenie nie wyłączył się od razu tylko po 2 sekundach tak jakby powownie się uruchomił wszystko chodziło w nim.

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload. 

dada123
komentarz
komentarz

Przypadkowo usunełem ... jak będzie bluescreen to wrzuce Sorki

Youki
komentarz
komentarz

Okej, nic nie szkodzi. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.