x-kom hosting

monitor 17" do grania rzede wszystkim

rolnik
utworzono
utworzono

Witam was

zepsu? mi si? 17 crt, nie op?aca si? naprawia?(koszty)

Zastanawiam si? na kupnem nowego 17" chyba lcd. Monitor przede wszystkim do grania i czytania w internecie. Najwa?niejsz? rzecz? dla mnie jest aby jak najmniej m?czy? i oraz aby jak najmniej szkodzi? zdrowiu oczu i wzroku, dopiero na drugim miejscu jako?? obrazu, wzrok jest dla mnie najwa?niejszy bo szybko mi si? m?czy i nie chce ?eby mi si? popsu? ca?kiem a bez tego nie ma przyjemno?ci z grania jak sie gorzej widzi i gorzej sie gra(ju? jest wzrok troche gorszy ni? powinien). Na komputerze dziennie zwykle sp?dzam do 3 czasem 4godzin . Oczywi?cie jak najta?szy ale nie kosztem wzroku, wiem ?e ceny si? zaczynaj? od 600 z? ale mog? troch? do?o?y?.. Prosz? o propozycje jakie polecacie, pomoc w doborze. Z góry wam dzi?kuj?. A mo?e jednak zastanowi? si? nad crt? odpowied?. Popytam jeszcze na innych forumach co polecaj?. Prosz? o odpowied?, z góry wam dzi?kuj?.

Tomek
komentarz
komentarz

za 600 z? kupisz now? 19 panoramiczna lub standardowe 4:3 .

19 oferuje znacznie wi?kszy komfort pracy i rozdzielczo??.

rolnik
komentarz
komentarz
za 600 z? kupisz now? 19 panoramiczna lub standardowe 4:3 .

19 oferuje znacznie wi?kszy komfort pracy i rozdzielczo??.

19 trudniej ogarn?? wzrokiem, zamiast wiekszego wol? 17 a lepszy

Tomek
komentarz
komentarz

Wed?ug mnie nie kupisz lepszego monitora 17 cali w tej chwili poniewa? monitory te praktycznie wychodz? z uzycia i ci?zko b?dzie dostac monitor 17 o lepszych parametrach ni? 19.

A co do wielko?ci ja zamieni?em 17crt na 22cale LCD i jest ogromna roznica w komforcie pracy.

I jeszcze na 17 przy rozdz standardowej 1280 na 1024 (taka sama jest na 19 4:3) wszystko jest ma?e.

rolnik
komentarz
komentarz

to w takim razie jakie 19stki polecasz? może znacie też jakieś 17tki powyżej przeciętnej jakości?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.