x-kom hosting

Mało opcji w Panelu sterowania Nvidia

Criss323
utworzono
utworzono

Kupiłem nowego laptopa i ma on 2 karty graficzne. Zintegrowaną intela i dedykowaną Nvidię. Ale mam mało opcji od Nvidi. Chciałbym poustawiać sobie kolory itd. ale nie moge. Sterowniki są najnowsze. Moja karta graficzna to GeForce 840M. Proszę o pomoc.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Daj screena z panelu grafiki GeForce.

Możliwe, że opcje pojawią się kiedy ustawisz tam z wysuwanego menu "panel zaawansowany".

Criss323
komentarz
komentarz

http://zapisz.net/images/566_nvidia.jpg Nie mam czegoś takiego jak panel zaawansowany.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Masz tam w "ustawianiu konfiguracji..." taki panel rozwijany. Wybierz w nim swoją kartę graficzną 840M.

Zobacz co się będzie działo. Czy pojawią się jakieś opcje.

Criss323
komentarz
komentarz

Ale w panelu sterowania nvidia???

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Tak w tym samym, w którym zrobiłeś ss'a

Criss323
komentarz
komentarz

aa chodzi ci o "ustaw konfiguracje efektów PhysX "?? Zmieniłem tam na moją kartę dałem zastosuj ale nic to nie dało.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Ja moge dostosowywać ,ale tylko w odtwarzaczach wideo itp.

Prawdopodobnie laptop chodzi bez  włączonych gier itd. na grafice Intel HD Graphics, tam poszukaj ustawień i dostosuj to co potrzebujesz.

  • Dobra wypowiedź 1
Criss323
komentarz
komentarz

Na grafice intel wszystko mam ustawione. Ale gdy oglądam filmiki na youtube na pełnym ekranie to są strasznie przejaskrawione.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

A może masz podświetlenie ekranu za mocne?

Ja zawsze używam podświetlenia na najmocniejsze, ale może jakbyś spróbował zmniejszyć je do jakiejś wartości to lepiej by Ci się oglądało.

Chodzi mi o to podświetlenie poprzez przycisk funkcji "Fn"

Criss323
komentarz
komentarz

Ja moge dostosowywać ,ale tylko w odtwarzaczach wideo itp.

Prawdopodobnie laptop chodzi bez  włączonych gier itd. na grafice Intel HD Graphics, tam poszukaj ustawień i dostosuj to co potrzebujesz.

Po przeczytaniu dostałem olśnienia :) W opcjach intela mam odtwarzacz wideo i tam można wszystko ustawić. Wielkie dzięki.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Zawsze do usług w miarę możliwości :cfaniak:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.