x-kom hosting

Jaki polecacie program antywirusowy

Filipo33
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie jaki program antywirusowy polecacie do nowego komputera ?? Ja myslałem o avira , avast albo comado ?? Co myslicie o nich ?? Mial juz ktos stycznosc z nimi ?? Jak tak to piszcie opinie i doradzajcie .

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

Eset Nod32 lub Smart Security szybki nie zamulający komputera o dobrej ochronie rzeczywistej z trybem gry, darmowe się do niczego nie nadają.

Edytowane przez Drino
itsmylife
komentarz
komentarz

Norton Internet Security - na allegro kupisz tanio klucz. Korzystam juz od dobrych 3 lat i jestem zadowolony

  • 1 miesiąc później...
arekd
komentarz
komentarz

Masz jakiś budżet, czy opcja free?

  • 1 rok później...
kolezka
komentarz
komentarz

Darmowych nie polecam. Sam działam na płatnym. G Data, bardzo dobry. Ponad pół roku i jeszcze ani jednego problemu. A cena tez dobra, tylko zobacz sobie w klucz-system, bo tam mają legalne programy w korzystnych cenach właśnie. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Darmowy Microsoft Essential Security ci wystarczy. No chyba, że twój komp jest celem ataków chińskich hakerów.

  • 11 miesięcy później...
koper000
komentarz
komentarz (edytowane)

Zdecydowanie ESET Smart Security. Mały, szybki, niezawodny. Na wypróbowanie masz 30 dni.

Edytowane przez koper000
  • 8 miesięcy później...
Frydenberg
komentarz
komentarz

NOD 32 Antyvirus ..sprawny i nie zamula działania komputera ani nie jest upierdliwy :)

 

  • 3 tygodnie później...
loles
komentarz
komentarz

Darmowy microsoft do przeglądania neta. Ale jeśli posiadasz jakieś ważne dane to no mimo wszystko polecam Nod 32 albo eset smart security.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.