x-kom hosting

[1000 zł] Modernizacja - Nowa karta graficzna i procesor.

Kubacz138
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Chciałbym zakupić nową bardziej wydajną karte graficzną i procesor. Pisze w jednym temacie bo nie chciałem bawić się w 2 tematy. Chodzi mi o większą wydajność w grach m.in cs:go,lol. Jak na razie cs 40-60 fps. lol to samo. Chciałbym zwiększyć fps jak najwięcej się da.

Mój sprzęt:

Grafika RADEON HD 6570 XFX 1GB 2XDVI&mHDMI (PCU-E) DDR3 Silent.

Pamięć 4 GB DRR2

Płyta główna Gigabyte M61P-S3.

Procek AMD Athlon 64 x2 3800+ 2.01 GHz

Gram na rozdzielczości 1024x768.

Nie mam zamiaru kupować noweł płyty głównej bo to się wiąże z wymianą praktycznie wszystkiego.

Dlatego chodzi mi o kupienie procka i karty graficznej pod tą płyte. Budżet +/- 1000zł

Resztę informacji i kompie macie niżej.

Edytowane przez Kubacz138

Gość
komentarz
komentarz

Cena nie gra roli.

to jak nie gra roli to czemu?

Nie mam zamiaru kupować noweł płyty głównej bo to się wiąże z wymianą praktycznie wszystkiego.

 

:jezyk: :jezyk:

Kubacz138
komentarz
komentarz

Nie gra roli bo wiem że nie kupie droższego procesora niż 500 zł pod tą płytę z kartą to samo więc. Planuje wydać +/- 1000zł.

Gość
komentarz
komentarz

Masz na sata dysk i dvd?

Zasilacz marka , moc?

Kubacz138
komentarz
komentarz

Zasilacz 500 W Marki nie pamiętam. Nie dawno komputer dmuchałem kompresorem a obudowę się strasznie ciężko ściąga więc nie mam zamiaru ściągać jej na razie. Jeszcze wytłumacz o co Ci chodziło z "Masz na sata dysk i dvd" bo nie ogarniam.

Kubacz138
komentarz
komentarz (edytowane)

Gdzie to mogę sprawdzić ?

Znalazłem zasilacz kiedyś pisałem na forum i znalazłem ze starego tematu GPA-500S8 500W 230V 47Hz-63Hz\

Edytowane przez Kubacz138
Gość
komentarz
komentarz

Znalazłem zasilacz kiedyś pisałem na forum i znalazłem ze starego tematu GPA-500S8 500W 230V 47Hz-63Hz\

to ok :)

Kubacz138
komentarz
komentarz

to ok :)

Gdzie mogę znaleźć ten cały SAD i czy to ma jakieś znaczenie jeśli chciałbym kupić zestaw który wyżej zamieściłeś.

Gość
komentarz
komentarz

Zajebiste to rozumowanie budzet ograniczony i dopłata :E

Gram na rozdzielczości 1024x768.

tym bardziej

adi191pls
komentarz
komentarz (edytowane)

Oj agent :E Po prostu zaproponowałem tą kartę, bo dopłata 65zł, a masz wydajniejszą kartę i niższy pobór energii (więc jednocześnie karta ta nie grzeje się mocniej od R7 260x).

 

Oczywiście dopłacać można w nieskończoność, ale wg mnie warto od 750 Ti dopłacić. Wybór i tak należy do autora, a jeśli miałby już brać r7 260x to jakiegoś tańszego, np. od Gigabyte. Przy graniu na 1024x768 2GB RAMu na nic się nie przydadzą.

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r7-260x-oc-1gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-gv-r726xoc-1gd-622506/

Edytowane przez adi191pls

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.