x-kom hosting

Natarczywe BlueScreeny

Yoshi7901
utworzono
utworzono

Witam.

Od zakupu komputera mam natarczywe bluescreeny.Format w niczym nie pomógł.Przeskanowałem mem testem kości ram oraz sprawdzałem dysk twardy niczego oba testy nie wykryły.Obawiam się iż jest to spowodowane Kartą Graficzn gdyż po odebraniu komputera który złożył mi serwis morele karta graficzna była bardzo krzywo.Znajomy informatyk zamontował ją poprawnie.Na dole screeny błędów.

Eryk1663
komentarz
komentarz

Zgadzam sie , moj komputer tez przyszedl poskladany nie najlepiej , dyski sam musialem wyciagac i wkladac od nowa bo byly one wlozone w poprzek zamiast normalnie poziomo.. i wgle kable tak wcisniete na sile do tyłu ze klapa az sie wygieła i odstaje .. jestem bardzo nie zadowolony ale co poradzisz. przynajmniej bd wiedzial na przyszlosc :P

Pozdrawiam.

Youki
komentarz
komentarz

Podaj najpierw konfigurację Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza. 

Yoshi7901
komentarz
komentarz

Sapphire Radeon R9 290 TRI-X

I5 4690K

Thermaltake Smart SE Modular 630W 80+ Bronze 

MSI Z97-G43

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do GPU aktualne

 

Yoshi7901
komentarz
komentarz

Catalyst Control Center 14.4 na 14.7 było tak samo

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzić stabilność karty w innym PC ? 

Yoshi7901
komentarz
komentarz

Niestety nie..

Youki
komentarz
komentarz

To wyciągnij GPU i zobacz czy na zintegrowanym układzie graficznym będzie problem.

Raczej nie będzie, będziesz musiał odesłać kartę na gwarancję. Raczej w transporcie została uszkodzona.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.