x-kom hosting

Problem z połączeniem Wi-Fi w ruterze wsip

Miro1818
komentarz
komentarz

No to mam ustawione na vertical i nic czyli chyba jest coś nie tak z antena wbudowana tak
Szaki mam jeszcze jedno pytanie jak podłącze antenę zewnętrzna w paśmie 2,4 do tej anteny to będzie to działać czy nie

I jeszcze jedno czy ten tp link może nie wyszukać sieci w paśmie 2,4 może być z tym jakiś problem

szaki
komentarz
komentarz

Ha!!! Tom juz madry znaczy głupi nie spojrzałem w specyfikacje, t je sprzęt tylko na 5 GHz, 2,4 nie wykryje, wymieniasz albo kupujesz sasiadowi drugie takie cudo :P

Miro1818
komentarz
komentarz

A co radzisz wymienić na 2,4 czy dokupić drugie

szaki
komentarz
komentarz

Jak mozesz wymienić, to wymień

Miro1818
komentarz
komentarz

Ale jak dokupię to samo to połączenie będzie stabilniejsze niż 2,4 prawda
A jak podłącze antenę zewnętrzna 2,4 to też nie będzie działać

szaki
komentarz
komentarz

Ale jak dokupię to samo to połączenie będzie stabilniejsze niż 2,4 prawda
Jest to bardzo wysoce prawdopodobne, jesli te tplini nie beda awaryjne

A jak podłącze antenę zewnętrzna 2,4 to też nie będzie działać
Nie bedzie działać

Jak daleko masz do tego sasiada, i pamietaj o zachowaniu widocznosci optycznej anten, zeby nic nie stało na przeszkodzie między nimi

Miro1818
komentarz
komentarz

Tak dosłownie od okna do okna to do50 m bo sprawdzałem i nic nie stoi na przeszkodzie
A jak podłącze tego tplinka do routera Wisp 2,4 też nici z tego


To jak twoim zdaniem przynieść wymienić na 2.4 czy dokupić jeszcze jeden
Próbować
A i jeszcze jedno kolego nawet jak bym kiedyś dokupil antenę 5GHz do tego tplinka to wyszukiwaloby tylko sieci 5GHz i 2,4GHz czy tylko 5

szaki
komentarz
komentarz

A jak podłącze tego tplinka do routera Wisp 2,4 też nici z tego

Nie

A i jeszcze jedno kolego nawet jak bym kiedyś dokupil antenę 5GHz do tego tplinka to wyszukiwaloby tylko sieci 5GHz i 2,4GHz czy tylko 5
tylko 5 GHz
Miro1818
komentarz
komentarz

Ok to będę musiał dokupić drugiego tplinka ok kolego dzięki za pomoc
Kolego a mam jeszcze takie jedno pytanie jak już dokupię to drugie urządzenie to będę mogł jest podpiąć do routera żeby mieć Wi-Fi w domu czy też nie dam rady???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.