x-kom hosting

BSoD po formacie komputera podczas jego restartu.

Trzasku
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

 

Zrobiłem format mojego komputera (tylko dysk C [ssd] na którym był Windows7 64bit [oryginalny] i programy, dysk hdd z danymi nie ruszałem), a następnie zainstalowałem wszystkie sterowniki i aktualizacje. Problemy zaczęły się pojawiać z czasem instalowania różnych programów (nie pamiętam dokładnie przy którym).

 

BsoD pojawia się przede wszystkim wtedy (nie jestem pewny czy wyłącznie, ale chyba nie było innej okoliczności) kiedy komputer zostaje uruchomiony ponownie. Po uruchomieniu pojawiają się standardowe informacje od płyty głównej a następnie (tu gdzie powinien zacząć ładować się Windows7) ekran staje się czarny a monitory się wyłączają. Gdy następnie resetuje komputer pojawia się ekran z opcją aby uruchomić komputer normalnie (gdy ją wybiorę to następnie pojawia się BSoD) lub włączyć naprawę systemu (tylko ta opcja umożliwia mi włączenie Windowsa).

 

BSoD ma nagłówek PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA (50)

 

Link do pliku z BSoD -> http://www.speedyshare.com/TXH9G/081514-8486-01.dmp

 

Za wszelką pomoc byłbym bardzo wdzięczny, jestem gotowy także zapłacić. Ewentualny kontakt na Skype: trzaskuuu

 

Zdjęcie BSoD'a:

qtALu59.jpg

 

 

Specyfikacje komputera (składany):

[SPOILER]Processor: Intel Core i7-3770K (Ivy Bridge)

Płyta główna: MSI Z77 MPower

Pamięć: Corsair Vengeance Low Profile DDR3 16GB (2x8GB) CL9

Karta graficzna: Asus GTX 670 2048MB GDDR5

Zasilacz: SilentiumPC Deus G1 600W 80Plus Bronze

Dysk twardy: Seagate Barracuda 7200.14 3TB

Dysk SSD: Samsung SSD 830 MZ-7PC256 256 GB

Chłodzenie procesora: Fortis HE 1225

System: Winodws 7 (64bit)[/SPOILER]

  • Dobra wypowiedź 1

Youki
komentarz
komentarz

Nie masz większej ilości plików ?

 

Wszystkie sterowniki aktualne ? 

 

Odisntaluj GeForce Experience. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.