x-kom hosting

Kupno pamięci 2x1gb

webber
utworzono
utworzono

Witam. Chodzi o wymianę pamięci w kompie, który mam w podpisie. Konkretnie jakieś 2x1gb, tylko problem - jakie. Nie wiem tylko jakie napięcia obsługuje moje mobo (Asrock z podpisu) - przeczytałem cały manual, szukałem na googlach i nic nie znalazłem. Jedynie w Evereście wyczytałem 'SSTL 1.8' więc domyślam się, że aktualne Kingmaxy chodzą na napięciu 1.8V. Polecane przez wszystkich Patrioty LLK4 wymagają podobno 2.2V, więc co w tej sytuacji powinienem kupić?

Konsurk
komentarz
komentarz

Bez sensu ładować się w Patrioty przy tym kompie.Weź Kingstony KVR 667 2x1GB

webber
komentarz
komentarz

Czemu 667MHz? Poza tym kompa będe robudowywał (nowa grafa, potem jakiś AthlonX2), a przy tych Patriotach z CL5 wyczytałem, że chodzą od 1,8V do 2,2V, więc co w końcu brać?

falcon1984
komentarz
komentarz

Nom jakieś 800MHz, ale CL5, mogą być Patriot Signature Line CL5, albo jakieś Geile, Corsairy.

Konsurk
komentarz
komentarz

667 to X2 mogą być,każde praktycznie,może prócz GoodRam i Geil.

Nocturn
komentarz
komentarz
667 to X2 mogą być,każde praktycznie,może prócz GoodRam i Geil.

667mhz dla A64 x 2 wystarczy, ale lepiej czuł by się przy 800mhz. Różnica cenowa jest nieznaczna pomiędzy 667, a 800mhz.

Podzielam zdanie Falcon'a. Na geil'ach też ładnie można kręcić, ale faktycznie Goodram nie będzie dobrym wyborem.

webber
komentarz
komentarz
ale faktycznie Goodram nie będzie dobrym wyborem.

nikt nie mówił o goodramie :P

Różnica cenowa jest nieznaczna pomiędzy 667, a 800mhz.

I własnie dlatego chcę wziąć 800MHz ;) Jedno pytanie, czy nie będzie problemów z tymi?:

http://www.apollo.pl/store/show_detail/9/26593

2x1gb 800MHz i CL4, od 1,8v do 2,4v, więc chyba będą ok?

falcon1984
komentarz
komentarz

Różnie może być, lepiej jakieś CL5 kup. Te są za mocne.

tazman
komentarz
komentarz
Dual Channel DDRII memory technology

- 4 x DDRII DIMM slots

- Supports DDRII800/667/533 non-ECC, un-buffered memory

- Max. capacity of system memory: 8GB*

Najbardziej będa pasowały geile, bądx corsairy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.