x-kom hosting

Tablet za najniższą cenę do max 1000zł

szynszyl1337
utworzono
utworzono

Szukam tabletu, który posłuży mi jako odtwarzacz do filmów, czytania e-booków i priorytetem jest wsparcie dla adobe flash playera, lecz z tego co wiem nie na wszystkich urządzeniach z andoidem 4.0 wzwyż on działa. Chciałbym żeby miał przyzwoity ekran.

Z tego, co wiem miały zostać wypuszczone tablety z windows 8.1 (nie RT) za śmieszne 100$ albo troszkę drożej ale nie wiadomo kiedy a jednak chciałbym dokonać zakupu teraz, nie ukrywam, że nie lubię androida ale chciałbym się zmieścić w 400 zł (więc tylko on pozostaje), bo do moich zastosowań coś z niesamowicie wielką mocą obliczeniową nie jest potrzebne.

majmetro
komentarz
komentarz

Kup coś z androidem.

Zerknij sobie na ten tablet Lenovo Yoga:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8632522

ma modem 3g, bez modemu jest prawie o 200 zł tańszy. Moze i parametry wydają się gorsze od parametrów niektórych chińczyków ale na pewno będziesz miał z nim o wiele mniej problemów ponieważ jest to dobra marka.

Wygląd taki sobie, niektórym nie podoba się duża podstawka ale mieści w sobie mocną baterię tak więc będzie Ci trzymała ponad 18 h.

Youki
komentarz
komentarz

Z Anroidem z tańszych propozycji to Dell Venue 7, a na pełnym Windowsie za 850 zł kupsz już Toschiba Encore 8 z pełną wersją Win8 .1

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Zastanowię się nad Dellem, bo jednak nie kupiłbym urządzenia z androidem za 1000 zł, ponieważ w niższej cenie mogę już uzyskać funkcjonalność Windows 8.1

Youki
komentarz
komentarz

Otóż to. :) 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

http://pclab.pl/news58144.html - jeżeli rzeczywiście wersja z 4GB ram ukazałaby siew Polsce za te 430$ w dodatku gdyby to było 28 listopada to byłoby naprawdę warto

Youki
komentarz
komentarz

w Polsce za te 430$

Taa, dolicz cła, podatki, akcyzy, KRUS, ZUS, podatek ekologiczny, podatek od odprowadzania ścieków to cena wyjdzie 1500 zł + 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Zapomniałeś dodać ZAiKS

Youki
komentarz
komentarz

I podatek od deszczówki :E 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Zabawne jest to ile byłoby to wszystko tańsze gdyby nie nasze podatki

 

Nigdy nie zapomnę gdy przyszła mi płyta z procesorem rachunek do za 1233 zł  jak tego nie odczułem ale postanowiłem schować fakturę do teczki z innymi fakturami po PC ale skusiło mnie aby ja przeczytać po czym bez vat 1000 zł z groszami. Zawsze zadawałem sobie sprawę, że ten podatek istnieje i zawsze go płacę ale w tym momencie dosadnie mi się dał we znaki.

Youki
komentarz
komentarz

Jest lepiej wykonany jeśli chodzi o użyte materiały.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jednak wybór padł na toshibę encore, bo w upadającym avansie mieli jeszcze jedno zapakowane pudełeczko za 799 zł (więc nie tak źle) i cieszę się, że budżet nie skazał mnie na męczarnie z androidem oraz będę mógł popatrzeć w lustro bez obrzydzenia.

Youki
komentarz
komentarz

799 zł to dość dobra cena, chociaż wczoraj w gorącym strzale na X-komie był wspomniany wyżej Dell w takiej samej cenie.

 

Generalnie usuń niepotrzebne aplikację kafelkowe jak Budzik, Finanse etc, no chyba, że na prawdę je potrzebujesz. :) 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jaaaaasne to aplikacje bez których nie przeżyję :P

Mam na PC windows 8.1 i jestem z niego bardzo zadowolony

x-kom.pl lubi robić jednodniowe obniżki, bo kilka dni temu widziałem tą toshibę za 809 (albo 819)

Youki
komentarz
komentarz

To się nazywa gorący strzał, jest rano i wieczorem codziennie :) 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Najlepszą przeglądarką dla urządzeń o niskiej wydajności jest Internet Explorer dobrze pamiętam ? (niski poziom pobieranych zasobów)

Youki
komentarz
komentarz

Chyba tak, nie mniej jednak w wersji Modern dość przyjemnie się z niej korzysta. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Masz jakiś pomysł na lekki antywirus ? (Mimo, że będę omijał strony, które są zawirusowane ale jakiś nie zaszkodzi)

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy wbudowany Windows Defender :) 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

W sumie można spróbować jak to działa samodzielnie.

Dzięki za pomoc i pomysły

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.