x-kom hosting

Problem z nagrywarka

Szelmon
utworzono
utworzono

Witam, otoz mam pewien problem. Mianowicie, jak probuje nagrac plyte w programie np. Nero to wszystko przebiega pomyslnie. Jest napisane ze udalo sie nagrac na plyte zdjecia, lecz jak ja wyjmuje i wkladam jeszcze raz to okazuje sie ze nic sie nie nagralo. Probowalem z wieloma programami i nic. Sterowniki mam najnowsze i nie wiem co sie dzieje. Ktos moglby pomoc? Nie wiem jakie informacje podac, wiec jesli ktos jakichs potrzebuje to prosze pisac pod tematem :)

  • 1 miesiąc później...

gibalsky
komentarz
komentarz

dokładnie mam ten sam problem, z tymże u mnie jest napisane, że nie ma wolnego miejsca na płycie, że wszystko zajęte, z tymże tam nic nie ma.

hixmen
komentarz
komentarz

A sytuacja dotyczy płyt cd i dvd sprawdzałeś na obu rodzajach. Możliwe że laser się rozregulował. Ewentualnie w domowych warunkach można spróbować przeczyścić soczewkę. O ile na zabieg czyszczenia się zdecydujesz. Miałem podobną sytuację tego rodzaju. Że podczas nagrywania dvd nie było żadnych komunikatów niby wszystko w porządku. Ale podczas próby odtwarzania pusta nic nie było. Płytki cd potrafiło nagrać jeszcze. Nie kombinowałem z czyszczeniem soczewki. Poniewaz było więcej problemów. Np. Tacka się nie wysuwała za każdym razem i coś jeszcze było. Teraz nagrywarki nie są drogie to nie ma co się męczyć. A naprawa w serwisie pogwarancyjna zważywszy na to ile kosztją nowe jak pisałem wyżej. Mozliwe że przewyższyła by cenę nowej. To wygodniej i szybciej kupić nową z gwarancją na cały napęd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.