x-kom hosting

Chłodzenie 4200+, 8600GT i tuning obudowy

XBiT
utworzono
utworzono

Witam!

Jakie chłodzenie polecacie do 4200+, tak do 30-35zł?

I jakie dobre chłodzenie 8600GT?? Żeby temperatura nie skakała do 56 w stresie...i żeby można było podkręcić troszkę :D

ps. tak do 30-35zł...

I jaki tuning obudowy polecacie? Jakiś tani a efektowny :) Mam czarnego mustanga :P

pozdr

Lewy12
komentarz
komentarz

Za tą kase co podałeś nie opłaca się nic kupować.

Sonido
komentarz
komentarz

Za 3 dychy chłodzenie na procka? :haha: wątpię, żebyś coś wogóle znalazł, a napewno nic dobrego. No chyba, że nowy BOX'owy cooler.

Co do grafy to za 30 zł możesz kupic tylko wentylator do obudowy i jakoś go zamontowac na grafie. Nic innego nie znajdziesz za taką kasę.

XBiT
komentarz
komentarz

A na allegro jakies male wentrylatorki z diodami do obudowy.... i czy one mocno obciazaja zasilke??

Z tylu obudowy jeden duzy, bo nie mam zadnego a chyba by sie przydal... i jakies malutkie na dole pod chlodzeniem proca (mam tam szparki i chyba da sie tam zamontowac z dwa male z diodami i jakims grillem :D Zawsze jakas bajera i cos innego :P

ps. I czy mozna zamontować wiatrak jakoś inaczej niż do zasiłki? np. Do baterii (hehehehe) czy cos :P

pozdr

Adam90
komentarz
komentarz

Witam :)

Hmmmm .... Budżet niziutki :) Jak na chłodzonko , ale coś wykombinujemy :) Bynajmniej ja ci pomogę ...

Grafa 1

sam sie do tego przymierzam w pasywie styknie ci jezeli chociaż masz tą 12-nastkę w zasilaczu i "dziurki" z boku obudowy na dole jakoś straczy ale wiatraczek by sie przydał i dobre do OC druga zaś propozycja to Grafa 2

hmm ale proponuje do tego kupić jakiś 80 wiatraczek albo ten na 7v puścić bez Oc ci styknie i do 65 *c w grach sie utrzyma 8600 mało prądu "żrą" więc ujdzie.

OKEY teraz procek tu bedzie większy problem KLIKNIJ sam to mam i ja wyrwałem za 40 zł używaną i jest cichutkie do nowego warto sie przyłożyć świetne tanie chłodzenie no i jeszcze to -> KLiK tez fajne chłodzenie. Teraz tani tuning tiaaaa ja sam zrobiłem tani hmmm xD może cię skusze Koszt wykonania to jakieś 5 zł :

foty - Fota 1

Fota 2

Fota 3

fota 4

Fota 5

Dalszy moj "tjuning" to będzie Plexi 12 cm wiatrak i ładny hromowany grill na to miejsce .

P.s Sorka nie "przy-lookałem" ale czy ty masz 56 *C w stresie (grafika) to dobra temp !!!!! ja mam troszkę mniejszą ale mi zależy na ciszy :) dlatego ja zmieniam chłodzonko :) i ogolnie widzę ze jesteś torszkę amator w takich sprawach a wiec te chłodzenia co ci dałem są świetne w AC s2 w specyfikaci pisze ze nie pasuje ale naprawde pasuje i tzreba wygiąć pare blaszek(prościutki zabieg) co do tych twoich wiatraczków to najpierw jakie masz rozstaw czy 80x90 czy 120x120 ale raczej 80x80 bo to mustang xD wiec Sprawdz na allegro wiatraczki Artic Cooling 80 wyciagjący i drugi wdmuchujący i zamontuj jeden na tył drugi na przód i GRA ... I co dalszego tuningu kompa to okno z boku obudowy, wymiana zasiłki , wodne chłodzenie, Katody , kableki , bajera szmera i www.google.pl zaprasza :)

Pozdro

XBiT
komentarz
komentarz

Chłodzenie wodne i tanio taa :D?? A mozecie dac na allegro jakies tanie wiatraczki? A z przodu jak moznaby bylo podlaczyc jeden wiatracze kz grylem jakims fajnym w mojej obudowie :)??

Aha... i czy wiecie moze jak zrobic na boxowym chlodzeniu zeby wiatrak sie swiecil? Jakis led czy cos??

pozdr

ps. Czy np. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=266883963... bedzie dobre na okno? I jak takie okno wykonac;)

  • 2 tygodnie później...
aXE
komentarz
komentarz

Ty lepiej odpuść se narazie tuning kompa i chłodzenie karty i kup jakiś porządniejszy wiatrak do proca :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.