x-kom hosting

Jak podłączyć jakiś sprzęt do telewizora?

kubek15
utworzono
utworzono

Witam.Mam mały problem chcę podłączyć "coś" do tv i aby na TV wyświetlały się zdjęcia.To "coś" to niewiem co to ma być może jakiś dysk albo coś innego proszę powiedzcie co to może być.musi byc prenośne.

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Odpowiedz moze byc dopiero wowczas, kiedy juz bedziesz wiedzial

jakie to "cos" bedziesz chcial przylaczyc, bo to nie jest wszystko jedno.

Zalezy od tego wlasnie "cos" ( :D ) i od rodzaju posiadanego telewizora.

mikrus
komentarz
komentarz

my mamy zagadki rozwiązywać? Napisz coś więcej czego od tego "czegoś" oczekujesz, skąd zdjęcia itp itd. Wróżyć nie umiem

kubek15
komentarz
komentarz

jak bym wiedział co to cos jest to bym się was nie pytam.Potrzbuje cos takiego na któro można wżucac zdjęcia,filmy a potem na tv pokazywac to.

Czytałem że może sobie kupie kabel AV do mojej mp3 bo głuwnie chodzi mi o zdjęcia na Telewizorze

Denny Dog
komentarz
komentarz

Możesz połączyć swój komputer do TV i wszystko co będzie na komputerze, będzie wyświetlało się na TV, sam tak mam zrobione i powiem, że oglądanie filmów stało się o wiele przyjemniejsze :)

Gość
komentarz
komentarz

ja też. zwłaszcza na 50 " ;)

Tomek
komentarz
komentarz

Odtwarzecz DVD z DVix do telewizaora

będziesz mógł oglądać filmy i zdjęcia ,słuchać muzyki,

najlepiej z portem USB DVD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.