x-kom hosting

czy to wirus?

JimUSA
utworzono
utworzono

siemanko od pewnego czasu mam taki problem że co jakiś czas odpala mi się jakiś dźwięk z niewiadomno skąd i gera mi na full głosność przez 30min i przestaje. to nie jest z internetu bo przeglądarki mam zamknięte i jak grał dźwięk to pozamykałem wszystkioe programy i nadal to samo. co to może być?

  • Dobra wypowiedź 1

Youki
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym też masz taki problem ?

Pobierałeś/aktualizowałeś coś ostatnio ? 

JimUSA
komentarz
komentarz

nie w trybie awaryjnym nie sprawdzałem bo to losowo nawet i po paru h może się włączyć. w mikserze dźwięków pokazuje że odpaliło flash player i leci z tego.

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Przeskanuj programem Malwarebytes AntiMalware. 

Kolorowyy
komentarz
komentarz (edytowane)

Weź jakimś anty virem przeskanuj ^.^ Chyba,że już to robiłeś :D

Youki był szybszy :/

Edytowane przez Kolorowyy
JimUSA
komentarz
komentarz

ok wyszły mi 3 wirusy i dodałem do kwarantanny

  • Dobra wypowiedź 1
Kolorowyy
komentarz
komentarz

Usuń je 

JimUSA
komentarz
komentarz

ok temat do zamknięcia to było jakieś gunwo sw_boster


sorka to jednak nie tego wina bo znowu się odpaliło

  • Dobra wypowiedź 1
Awionet
komentarz
komentarz (edytowane)

A jaki to dźwięk? Jednolite "piiiiiiiii"? Masz karte dźwiękową czy zintegrowaną? Może zrób screena z menedżera zadań z procesów jak dźwięku nie ma i jak dźwięk jest i je porównaj albo tu wstaw ;) I może damy rade sprecyzować co to za gunwo ;)

Edytowane przez Awionet
  • Dobra wypowiedź 1
JimUSA
komentarz
komentarz

to muzyka jakaś w stylu podobnej do star wars, jak następnym razem wyjdzie to postaram się to nagrać i wstawię tutaj. ale to nie jakieś tam piii tylko muzyka leci koło 30s i przestaje.

  • Dobra wypowiedź 1
Awionet
komentarz
komentarz

A jakim programem przeskanowałeś? To może być jakiś robak z podłej internetowej strony :x przeskanuj tym co kolega napisał u góry, a najlepiej przywróc system przed dzień jak to wszystko się zaczęło

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

JimUSA
komentarz
komentarz

no właśnie tym programem robiłem a nie mam do czego przywracać bo nie mam backup'a

  • Dobra wypowiedź 1
Awionet
komentarz
komentarz

No to zrób screeny w menedżerze kiedy muzyczka gra i kiedy nie. Metodą wykluczania powinieneś znaleźć proces, który to powoduje i tutaj go napisz :D Wejdź jeszcze w dźwięki i upewnij się, że w schematach dźwiękowych masz Domyślne dla Windows, gdyż może jakiś program się włamał i zmienił np. dźwięk błędu na tą muzyczkę

JimUSA
komentarz
komentarz

ale gdyby zmienił to chyba by nie odpalało flash playera co nie? i w menadżerze już to robiłem i nie ma żadnych zmian. zamykałem różne procesy i też nic to nie dało.


teraz mam problem bo kolejny inny dźwięk syren alarmowych mi puszcza. te syreny dziś 2 razy były a ten poprzedni 4 i teraz znowu leciał.

Awionet
komentarz
komentarz

Może trzeba zainstalować aktualizacje flasha (głupie, ale może rozwiąże problem).

JimUSA
komentarz
komentarz

nw czy to pomoże ale wywala mi cały czas w mozilli reklamy na ekranie typu: biedronka wygrałeś 1500zł na zakupy. może to jakiś robak? robiłem skan eresem i wykryło 28 wirusów ale nie wiem jak to skasować. dodałem je do kwarantanny

alphon
komentarz
komentarz

Kolego jaki masz router?

 

Czy podczas przeglądania neta wyskakuje ci info o konieczności aktualizacji FlashPlayera?

 

Rowniez zrob skan programem hijackthis , i pokaż logi z niego.

  • Dobra wypowiedź 1
JimUSA
komentarz
komentarz

Ile mam jeszcze skanow robic? Juz 3 program... router od upc technicolor i nie nje wyskakuje mi info.

  • 2 tygodnie później...
Janeqq
komentarz
komentarz

A czy ta muzyka odtwarza się gdy nie jesteś podłączony do internetu (może to głupie co piszę, ale miałem podobny problem ;))

JimUSA
komentarz
komentarz

dodaje logi o które prosiłeś. sorka ale byłem na urlopie przez 2 tygodnie


ps. może w tych logach wyjdzie coś dlaczego net mi tak spowolnił się na kompie?


proszę o szybką pomoc


dodam że jak przeglądam strony to wywala mi dodatkowe okna z reklamami co chwila lub jak wchodzę na jakąś stronę to zamiast jej załadować to ładuje mi stronę z reklamami.

Chocoszok
komentarz
komentarz

dodaje logi o które prosiłeś. sorka ale byłem na urlopie przez 2 tygodnie


ps. może w tych logach wyjdzie coś dlaczego net mi tak spowolnił się na kompie?


proszę o szybką pomoc


dodam że jak przeglądam strony to wywala mi dodatkowe okna z reklamami co chwila lub jak wchodzę na jakąś stronę to zamiast jej załadować to ładuje mi stronę z reklamami.

 

Co to reklam , to masz zainstalowany jakiś smieć , na komputerze poszukaj go w dodaj/lub/usun program - jak nie wiesz czy jest on virusem to wpisz go na google i poczytaj o nim :D

JimUSA
komentarz
komentarz

właśnie nie mam nic takiego bo wszystko kasowałem. a te dźwięki już mnie irytują i wku****ją

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.