x-kom hosting

[300-350zł] Urządzenie wielofunkcyjne z WiFi tanie w eksploatacji

Kam6
utworzono
utworzono (edytowane)

Z racji, iż jest to mój pierwszy post chciałabym bardzo serdecznie wszystkich powitać!

Planuję zakup urządzenia wielofunkcyjnego do użytkowania domowego. Parametry, które mnie interesują to:
- WiFi
- druk w kolorze
- dobra jakość skanera
- w miarę szybki czas reakcji + wydruk
- wyświetlacz
- tania eksploatacja (zamienniki również są brane pod uwagę)
- chowany podajnik z papierem (nie lubię, jak się kurzy papier)
- cena ok 300-350zł, jeżeli będzie potrzeba i faktyczna korzyść to 400zł też wchodzi w grę

Dodatkowe parametry, które będą plusem, ale nie są niezbędne:
- fax
- druk dwustronny
- drukarka laserowa? jest to możliwe w tej cenie?

Po przejrzeniu Forum jak i innych opinii w sieci modelami, które wybrałam do tej pory są:
- Brother DCP-J132W
- Brother DCP J152W
- HP 3525 INK Advantage
- Canon MX475

Czy jest coś lepszego w tym przedziale cenowym? Jeżeli nie to na który z podanych modeli się zdecydować?

Ogromnie dziękuję za pomoc! Zaczynam się gubić w tej ilości możliwości :)

Pozdrawiam,
Monika

Kam6
komentarz
komentarz

Przyznam szczerze, że też skłaniam się ku tej drukarce. Tym bardziej, że według serwisu porównawczego najtaniej można ją kupić (razem z kosztami wysyłki) za 345zł. Zamienniki za 4,99zł? Wow! Nie spodziewałam się aż tak niskiej ceny!

Filo1
komentarz
komentarz

zgadzam się z Gajwer-em, powoli też przymierzam się do tej drukarki,

głównie ze względu na te tanie zamienniki, i o to że są bez watki zbiorniczki na tusz (chyba nie jestem pewny)

Co jakiś czas drukuję tuszem UV, i watkowe zbiorniczki mi szybko zasychają, 

kacper_w
komentarz
komentarz

Ja się też dołączę do rozmowy. We wrześniu będę chciał zmienić drukarkę. teraz mam jeszcze starego Lexmarka i rozważam zakup jednej z dwóch:

Brother

HP.

Różnica w cenie jest znaczna, więc co byście wybrali pod kątem bezawaryjności i kosztów użytkowania?

Gość
komentarz
komentarz

Ja się też dołączę do rozmowy. We wrześniu będę chciał zmienić drukarkę. teraz mam jeszcze starego Lexmarka i rozważam zakup jednej z dwóch:

Brother

HP.

Różnica w cenie jest znaczna, więc co byście wybrali pod kątem bezawaryjności i kosztów użytkowania?

Brother nie wiem jak teraz ale HP ja miałem z 3 modele zawsze coś padało. Brother posiada tańsze zamienniki

mgie45
komentarz
komentarz

Mam wspomniany model Brothera 152W, rzeczywiście z zamiennikami nie ma problemu, tanich za 5 zł nie kupowaliśmy ale nasze kosztują około 15 zł (Actis), jak chcę wydrukować coś bardziej wymagającego to kupuję AJ, BlackPoint albo coś w tym stylu z lepszej półki.

kacper_w
komentarz
komentarz

Właśnie porównywałem ceny zamienników i Brother jest tu absolutnie bezkonkurencyjny. Chyba faktycznie zostanę przy tym Brotherze.

Gość
komentarz
komentarz

Tak jak mówie Brother  jest najlepsza w tej cennie + te zamienniki.

Gość
komentarz
komentarz

Świetny temat, ale jedno pytanie nie znalazło odpowiedzi: Czy w tej cenie mamy jakieś ciekawe drukarki laserowe z modułem wifi?

 

Mam jeszcze pytanie a propos tuszy i ich ewentualnego zasychania - po jakim czasie nieużytkowania mogę spodziewać się, że tusz zaschnie (bo szczerze mówiąc monochromatyczna by mi pewnie wystarczyła, ale w tej cenie nastawiam się na to, że pewne dobrych laserowych nie ma) i czy ewentualnie zależy to od jakości tuszu? (przykładowo oryginalne zasychają wolniej)

Gość
komentarz
komentarz

Jeszcze kupisz lepsze zaminniki to będzie ok

  • 5 miesięcy później...
Kam6
komentarz
komentarz

Witam Was ponownie,

Zmieniłam laptopa i mam problem z uruchomieniem drukarki. Chodzi o Brother DCP-J152W na systemie Windows 8.1
Otóż za cholerę nie mogę się połączyć z drukarką poprzez WiFi. Drukarka jest zainstalowana, komputer ją widzi (albo widzi tylko sterowniki - nie wiem), ale gdy chcę coś wydrukować to otrzymuję komunikat, że drukarka jest w trybie OFFLINE. Na poprzednim komputerze (Windows 7) wystarczyło połączyć się przez WiFi z siecią SETUP i następowało bezproblemowe drukowanie, jednak tutaj w ogóle nie widzę takiej sieci. Co mogę zrobić, żeby to cholerstwo zadziałało, bo mam już niezłego nerwa... działam z tym ze 2 godziny i absolutnie NIC nie posunęło się do przodu...

  • 1 rok później...
Merkurry
komentarz
komentarz

A sprawdzałeś Canon i-SENSYS MF3010 ? jak coś to tanio ma copy24serwis

  • 2 miesiące później...
Arsa_pl
komentarz
komentarz

Na początek wyłącz zaporę sieciową i sprawdź czy antywirus nie blokuje możliwości drukowania, co często ma miejsce. Jeżeli wszystko jest okej, to spróbuj też wydrukować coś nie tyle przez wifi ile przez kabel usb by sprawdzić czy w ogóle mamy łączność i poprawną konfigurację.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.