x-kom hosting

Pasek windows (system windows xp) laduje sie w nieskonczonosc

sk8gregor
utworzono
utworzono

Cześć! Mam problem z moim laptopem fujitsu siemens model esprimo mobile v5535. Otóż tak jak napisalem w tytule pasek windows laduje sie w nieskonczonsc. Komputer ten sluzy mi tylko do ogladania filmow. Szukalem rozwiazania swojego problemu na forach, probowalem wpisywac w konsole w trybie awaryjnym c:windowssystem32restorerstrui.exe ale wyswietlil sie tylko komunikat ze nie mozna przywrocic systemu i aby przywrocic system nalezy uruchomic ponownie komputer. Probowalem rowniez uruchomic w ostatniej dobrze dzialajacej konfiguracji ale takze pasek ladowal sie w nieskonczonosc. Pomożecie ?
HELP !

Youki
komentarz
komentarz

Czyli tryb awaryjny działa normalnie ?

 

Skoro temat w dziale BSOD to miałeś takie błędy ?

 

Jeśli tak to spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

sk8gregor
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny z wierszem polecenia dziala. Zalozylem temat nie wiedzac co oznacza skrot bsod ale widzialem awarie kompoterow i dlatego dodalem. Wiec co mam dokladnie zrobic

MrLuNaX
komentarz
komentarz (edytowane)

BSOD znaczy BlueScreen a dokładnie Blue Screen of Dead czyli Niebieski ekran śmierci.

Jednak na starszych wersjach Windowsa poniżej 95 lub dystrybucji ubuntu, linux znaczy Black Screen of Dead. Wszystko u wujka Google  :szukaj:  :E


A co do problemu jeżeli w trybie normalnym ładują się ikony to nie wiem ,jeżeli nie to :
- uruchom menadżer zadań  ( CTRL + ALT + DEL )

- nowe zadanie i wpisz 

explorer.exe

i powiedz czy działa.

Później wystarczy w procesach zrobić autostart i powinno być ok.

sk8gregor
komentarz
komentarz

Nie do konca mnie rozumiesz. Nie laduje mi sie pasek przy wlaczaniu komputera a nie ten na pulpicie.

Youki
komentarz
komentarz

Proponowałbym udać się do działu Bezpieczenstwo i pisać @Zayfi.

  • 4 tygodnie później...
MrLuNaX
komentarz
komentarz

A to sorka nie zrozumiałem   :blush:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.