x-kom hosting

Wymiana LG l206wtq

kamilkk
utworzono
utworzono

Witam

Przesiadlem sie z CRT i kupilem monitor LG l206WTQ za namową sprzedawcy , jednak do konca nie jestem z niego zadowolony - nierówne podświetlanie góra dół, dziwny efekt przy ogladaniu filmów zwiazanyniepłynnym przechodzieniem kolorów ciemnego i jasnego.

Po sprawdzeniu w serwisie okazalo sie ze te typy monitorów tak maja , co raczej wiecie. Podobny efekt widzialem na roznych monitorach w Media wiec tak juz chyba musi byc.

Równiez na początku małe rozmiar piksela a za tym czcionki troche mi przeszkadzal ale powoli sie chyba przyzwyczajam - Czy małe czcionki mogą spowodowac rozwinięcie wady wzroku ?

Monitora nie moge zwrócić , moge zamienić chociaz sam juz nie wiem czy chce. Im wiecej czytam tym decyzja jest trudniejsza . Znajomy polecał mi Samsunga 931BW, Benq FP93GP czy moze ten zostawić ? Mam czas do wtorku . Limit 900 zł ( troche drogo mają w tym sklepie wiec z neta takie do 1000 ). Monitor do filmów,internetu,worda excela, starszych gier.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja mam BenQ FP93GP - bardzo dobry monitor, ładne, naturalne kolory, porządna matryca. Do filmów, gier, internetu idealny :D

kamilkk
komentarz
komentarz

22 Cali nie moge bo to monitor na firme

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.