x-kom hosting

![PILNE]! Błąd

xtedyx
utworzono
utworzono (edytowane)
Witam. Jestem nowy i kompletnie się nie znam na komputerach Proszę o pomoc w naprawieniu kompa. Otóż gdy wlączam kompa włącza się ekran awaryjnego włączenia komputera czekam 30 sekund i włącza normalnie ładuje system (xp) i nagle tak na 0,5 sekundy pojawia sie blue screen i resetuj komputer i tak cały czas.
Proszę Was o pomoc i jak najlepsze wytłumaczenie tego ponieważ wgl sie na tym nie znam.
Z góry dzięki za pomoc.
PS:Dolączam zdjęcia błędów.
Dodam ze w trybie wyboru wlacz awaryjnie i takie tam moja klawiatura nie działa, próbowałem także inna.

Proszę o szybką pomoc !

Edytowane przez xtedyx

Evenheavencries
komentarz
komentarz (edytowane)

Klawiatura na USB czy PS ? Być może system w tryb awaryjny nie ładuje sterowników od USB. Jeżeli masz klawiaturę standardowa na PS to ją wypróbuj. Jeżeli nie masz, lub nie działa to spróbuj użyć klawiatury ekranowej. Gdybyś miał problem z jej lokalizacją na komputerze w start, to domyślną lokalizacją będzie : X:\Windows\System32 i tam szukasz pliku OSK. Spakuj też pliki minidump ( znajdziesz je w lokalizacji : X:\\Windows\Minidump. X - jest to literka dysku gdzie masz zainstalowanego Windowsa. Wrzuć je na jakiś hosting i podeślij link oraz podaj pełną specyfikacje komputera, nie zapomnij o marce i modelu zasilacza. 

Edytowane przez Evenheavencries
xtedyx
komentarz
komentarz

Spoko ale ja na komputer nie mogę wejść. Klawiatura to PS.

Evenheavencries
komentarz
komentarz (edytowane)

diody na klawiaturze się świecą ? w biosie działa klawiatura ?

Edytowane przez Evenheavencries
xtedyx
komentarz
komentarz

Na początku startu kompa np wybór bios itp diody świecą w biosie także a w tym wyborze jak uruchomić komp diody nie świecą i klawiatura nie działa.

Evenheavencries
komentarz
komentarz (edytowane)

Klawiatura w Biosie działa czy zwracałeś tylko uwagę na diody ? Zwykle ten problem pojawia się gdy klawiatura jest podpięta pod USB :)

Edytowane przez Evenheavencries
xtedyx
komentarz
komentarz

Nie klawiatura w biosie normalnie działa.

Evenheavencries
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra, mimo wszystko spróbuj znaleźć w biosie taką opcje jak Legancy USB Support[Disabled] (lub coś podobnego) --> zmień na Enabled. Jak zmienisz to spróbuj. Jeżeli posiadasz system na płycie to spróbuj uruchomić z płyty naprawę systemu, może akurat się uda.

Edytowane przez Evenheavencries

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.