x-kom hosting

Firma psująca pozycje w google

piotrek.jpg
utworzono
utworzono

Witam.

Czy ktoś z Was drodzy użytkownicy nie dostał emaila "spadek pozycji w google" czy cos podobnego od firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron? Pisze o tym ponieważ sytuacja mnie zaniepokoiła. Jakiś miesiąc, 2 temu wysłałem pewnej firmie z 2 róznych kont,numerow, emailow. 2 zapytania o pozycjonowanie. Na nastepny dzien zadzwoniono do mnie z propozycja (odmowiłem) pozniej kolejny raz. Strony zacząłem pozycjonować sam. tuż przed wejsciem w top 10 moja pozycja spadła. o sr. 20 pozycji na każde słowo kluczowe. 1 z nich nawet wypadło z top 100.  Zaraz po tym incydencie (jakies 3/4 dni po spadku) dostałem maila od firmy w ktorej odmowiłem pozycjonowania.

I tu moje pytanie czy ktos z Was nie spotkał sie z podobną sytuacją? Bo wdl. mnie jest to celowo robione przez firmy pozycjonerskie. firmy te bija sie o klienta i same nie wiedza juz co robic.

ps dzis mialem tel z goldenline.

-witam chciałam panu zaproponowac b. korzystną oferte ...(bla bla bla, 2 minuty pier..)

-ja podziekuje

-moge wiedziec dlaczego?

-bo moja strona nie znajdzie sie na 1 stronie. przy odrobine wiekszej konkurencji.(..... kolejne argumenty)

-nie słysze moze Pan jeszcze raz powtórzyć?

- -//-

-nadal nie słysze.

-powiedziałem, ze dziekuje

-ale dlaczego?

-znow to samo gadam

-nie słysze. Pana. rozumiem, ze jest Pan zainteresowany kupnem...

 

takich tel ok 10 na tydzien ;]

  • 2 tygodnie później...

rokko
komentarz
komentarz

@Piotrek, nic nowego, każdy walczy jak może, jeden jedzie ostro drugi stawia na mniej agresywne techniki szanujące wolę drugiej osoby. Mamy wolny rynek i bitwa o klienta jest zażarta.

Pixweb
komentarz
komentarz

Różnie w tych kwestiach jest. Niektóre firmy niestety mają na pewno podejście czyli celowe obniżanie pozycji jakiejś stronie aby następnie zaoferować swoje usługi pozycjonerskie. Z tego co słyszałem takie czyny są zabronione i łatwo można pozwać o to, jednakże, jeśli przydarzy się to osobie, która nie ogarnia tematu to i nie znajdzie dowodów aby móc cokolwiek z tym zrobić

  • 1 miesiąc później...
ocholka
komentarz
komentarz

Dla mnie działalnie takich firm jest nieuczciwe. Niestety coraz ich więcej...

Youghtely
komentarz
komentarz

Jesli firma stosowala jakies metody depozycjonujące Twoją strone można to łatwo sprawdzić chocby dzieki narzedzią ahrefs i majesticseo dowiesz sie jakie nowe linki przyszly do Twojej witryny i skad one są

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.