x-kom hosting

BSOD ( nie wiem z jakiej przyczyny )

KitKacik
utworzono
utworzono

System: Windows 7  64bity 
Błąd:  0x0000001E (0xFFFFFFFFC0000005, 0xFFFFF8000348342F, 0x0000000000000001, 0x00000000000000CD)

Komputer po włączeniu chodzi czasami 5 minut a czasami nawet cały dzień. Niezależnie czy gram czy przeglądam strony internetowe blue screen i tak sie pojawia. 

Youki
komentarz
komentarz

Zacznij od podania pełnej konfiguracji PC wraz z marką i mocą zasilacza.

 

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

KitKacik
komentarz
komentarz (edytowane)

Procek: AMD Athlon(tm) 2 X4 635 2,9 GHz
Ram: GR1333D364L9/2G  - DDR3 2gb

         GR1333D364L9/1G - DDR3 1gb
Zasilacz: Logic-500ATX  500watów
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT240

Minidump: http://speedy.sh/k6yfr/Minidump.zip


 

lsdpetersld
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz mozliwosc przetestowania komputera na innym zasilaczu? Ile ten Logic u ciebie dziala (tak z ciekawosci)?

tapniende s meko p5346

Youki
komentarz
komentarz

Nie masz więcej plików w folderze ? 

 

Wszystkie sterowniki do karty, graficznej, chipsetu aktualne ?

 

Pokaż profilaktycznie screena z zakładki Health z programu HD Tune.

KitKacik
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko, że to raczej nie jest wina zasilacza. Bo to jest tak, że komputer po formacie działa np ze 2 miesiące i potem dopiero zaczynaja sie blue screeny. Teraz np stał pol roku nic nie robiony i jak go odpalilem to 2 tygodnie sobie spokojnie grałem i nic sie nie działo. A co do zasilacza to juz ze 3 lata jakos działa.

edit@ nic mi sie nie pokazuje w tej zakładce health 

Youki
komentarz
komentarz

W tym przypadku akurat to raczej nie jest wina zasilacza, co nie zmienia faktu, że wypadałoby go wymienić.

KitKacik
komentarz
komentarz (edytowane)

W zakładce health nic mi sie nie wyświetla ale zacząłem skanować tym error scanem i widze ze jeden kwadracik jest zaznaczony " damaged "


Aktualizuje właśnie karte graficzną. 

Edit: nie idzie tego cholerstwa zaktualizować bo blue screen wywala. 
Edit2: chciałem zaktualizować sterownik ze strony nvidia ale przez blue screen się nie dało a w menadżerze pokazuje, że mam najnowszy sterownik.

Youki
komentarz
komentarz
W zakładce health nic mi sie nie wyświetla ale zacząłem skanować tym error scanem i widze ze jeden kwadracik jest zaznaczony " damaged "

To użyj programy CrystalDiskInfo. 

 

Błąd wyskakuję podczas instalacji sterowników ? 

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Ja poprosze o ss'a z hdtune error scan ukonczone. Mozna partycje przydzielic z limitem na gb, pozniej 2 na ten kwadracik i 3 tez ok. U mnie dzialalo.

tapniende s meko p5346

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.