x-kom hosting

Sleeping Dogs Blue Screen

bawolinio
utworzono
utworzono

Witam, zainstalowałem grę Sleeping Dogs i po około 15 minutach grania wyrzuca mnie do takiego oto blue screena:

 

[URL="http://zapisz.net/view.php?filename=252_wp_000232.jpg"]252_wp_000232.jpg[/URL]

 

 

Dodam, że Assassins Creed BF/R i Sniper 3 działają bez zarzutu więc to raczej nie wina sprzętu. 

Czy ktoś z tego screena jest wstanie powiedzieć mi o co chodzi ? (jestem zielony;))

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do karty graficznej aktualne ?

 

Gra oryginalna ? 

bawolinio
komentarz
komentarz

Sterowniki wczoraj zaktualizowane, gra oryginalna.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temperatury karty graficznej w spoczynku i podczas obciążenia za pomocą programu HWmonitor.

 

Usuń Nvidia Experience. 

bawolinio
komentarz
komentarz

Przepraszam, wczoraj wyszedł nowy sterownik a mi zaktualizowało o 1 wersję wcześniej, doinstaluje nową, usunę Experiencei sprawdzę grę jeszcze raz, jeśli będzie to samo podam temperatury.


717_bez_tytu_u.png


Teraz pograłem z 40-50min i znów to samo. Załączam screen z HWmonitor.

Youki
komentarz
komentarz

NIe zainteresowało Cię to, że karta graficzna po 80 C w spoczynku i podczas obciążenia 96 C ? 

 

Do wymiany pasta termoprzewodząca idzie .

bawolinio
komentarz
komentarz (edytowane)

jak już pisałem, jestem kompletnie zielony w tym temacie :) chodzi o tą pastę, która idzie na procesor ?
 

Youki
komentarz
komentarz

Tak, na kartę graficzną też idzie taka sama.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.