x-kom hosting

JAki wiatraczek kupić?

marcin10_19
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem a mianowicie już pisałem o wiatraczku do mojej karty graficznej ale niestety nie ma do niej już.

Zaniosłem do serwisu i na radiator tej oto kart graficznej:

c00a4e3ab505611bm.jpg

nakręcili mi wiatraczek zwykły i nie powiem chłodzi dobrze bo lepiej niż oryginał, ale coś jest z nim nie tak :( przy zimnym kompie gdy włączam to buczy ale później już cisza i słychać tak jakby był na łożysku wybity bo bije, także chcę zmienić ten na taki sam ale nie wiem jaki będzie dobry i cichy, polećcie coś z allegro :rolleyes:

ugresia
komentarz
komentarz

Nie prościej go nasmarować olejem silnikowym? Po co wydawać pieniądze, tylko trzeba umieć to wykonać bo równie łatwo jest uszkodzić wiatrak.

Gość
komentarz
komentarz

To jest wiatrak 40x40?

marcin10_19
komentarz
komentarz

Zrobiłem tak jak ugresja kazał, tylko nasmarowałem go towotem i wd40 i chodzi cicho teraz przy włączaniu nic nie słychać, jeśli będzie wszystko ok to temat do zamknięcia a jeśli nie to sie odezwę :)

Ja :Ptak to jest 40x40 :)

Gość
komentarz
komentarz

A tak nawiasem próbowałeś w tej karcie odblokować potoki? :) (można ją przerobić na GF6600 - poczytaj o tym)

marcin10_19
komentarz
komentarz

Tak zrobiłem to :) tylko że robiłem format i nie wiem czy nie wróciło to do pierwotnego stanu :( jak to jest jak się raz to zrobi to już zostaje?

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź w RivaTuner czy masz "odhaczone" te potoki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.