x-kom hosting

Jakie urządzenie multimedialne do telewizorka :D

szynszyl1337
utworzono
utworzono

Potrzebuję na leniwe wakacje jakiegoś urządzenia multimedialnego głównie do oglądania filmów przeszło mi przez myśl zakup nowej konsoli w postaci PS4, Xone albo ostatecznie zrobienie w miarę taniego HTPC którego po lekkim odświeżeniu za 2 lata zabrałbym na studia. NIe ukrywam, że wolałbym PS4 ze względu że posiadałem każdą poprzednią generację i chciałbym zagrać w wiele kontynuacji tytułów ukazujących się na zabawkę sony oraz to że PS+ będzie działało również na PS3. Z drugiej strony XONE słabszy sprzętowo ale bardziej stworzony jako urządzenie multimedialne lecz zapewne 90% usług nie działa w Polsce i trochę wysoka cena. Trzecią opcją jest HTPC który z racjonalnego punktu widzenia jest najlepiej przystosowany do moich zastosowań no ale stawiając na przeciw zabawy z konsolą zwykłego blaszaka nie jest to sprawiedliwy pojedynek. Chciałbym dowiedzieć się co byście wybrali na moim miejscu?

 

  • 5 tygodni później...

slivero
komentarz
komentarz

Jeśli masz zamiar grać to konsola najlepiej PS4 w twoim przypadku , a tak przy okazji nie myslaleś nad PS3 ? Jeśli nie masz zamiaru grać HTPC.

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

mam PS3 a interesuje mnie to iż PS+ działałby na obu konsolach

slivero
komentarz
komentarz

I co PS3 w tej roli nie spełnia się ?

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Chciałem coś do pokoju gościnnego, bo ps3 mam u siebie, a nie chce mi się latać co chwilę z PS po domu a w dodatku interesuje mnie kilka produkcji z PS4 (głównie infamous) 

slivero
komentarz
komentarz

InFamous polecam  :piwko:  to tak na marginesie .

 

No to chyba wybór oczywisty PS4 .

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Byłem dziś w kieleckim Sony Center i  sprzedawca powiedział mi że sam PS4 kosztuje 1700 zł a sandomierski Euro AGD RTV oferuje za 1600 zł.

 

Poczekam na jakieś świąteczne obniżki.

 

Mam obie części infamous na PS3 i bardzo podoba mi się ta seria w dodatku uświadomiłem sobie, że konsola do gier fabularnych jest znacznie lepsza niż PC.

slivero
komentarz
komentarz

To fakt sam osobiście przesiadłem się jakiś czas temu z PC-ta [ i5 2500K 4.5GHz + SLI GTX 760 tak w skrócie ] czyli z bardzo mocnej maszyny na konsolkę .

 

Osobiście preferuje gry FPS no fabularne dlaczego by nie :D no i sportowe gry także zagoszczą .

 

Kupiłem konsolę za 1499 zł nową w wersji z grą InFamous :D czyli cena jakby nie patrzeć bardzo atrakcyjna .

 

Warto poszukać na allegro.pl okazji i nie przepłacać .

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Żałuję, że nie trafiłem na kod promocyjny agito PS4 za 50% były 2-3 kody :( 

Odkąd pamiętam byłem graczem konsolowym ale PC mnie wciągną na pewien czas w gry MMO tylko jak teraz patrzę konsola mimo słabszej grafiki ma dużo więcej zalet pod względem dopracowania gier oraz samej grywalności choć chciałbym ceny gier takie jak w przypadku PS3

slivero
komentarz
komentarz

Co do ceny gier to nie jest tak źle jak na pierwszy rzut oka wygląda. Ceny używanych gier na allegro są na akceptowanym poziomie a moim osobistym zdaniem niczym się nie różnią od nowych prócz ceną :)

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Zgadzam się ale jednak chciałbym czasem zakupić wyczekiwaną premierę za 200 zł i przy tym samym lepiej wesprzeć studio.

slivero
komentarz
komentarz

Tu akurat zgoda ceny gier nie są niskie.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Pamiętam ceny gier ps2 gdy nowe premiery kosztowały tyle, co gry na pc

slivero
komentarz
komentarz

Tak powinno być bo ponad 200 zł za grę to przegięcie.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dziś ruszyłem 4 litery i poszedłem do avansu, który jest likwidowany. Gry na PS4 są po 100-125 zł 

slivero
komentarz
komentarz

Nowe ?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Tak

slivero
komentarz
komentarz

Jakoś przez internet da się zakupić ?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Szczerze wątpię, bo to tylko jeden właściciel ze spółki zamyka swój sklep.

http://www.avans.pl/gry-playstation-4 - na ich stronie jest tylko killzone w takiej cenie 


Dziś byłem po blender i zostały tylko takie tytuły jak: Fifa (100), BF4 (za bagatela 170 zł); Killzone 125; Tomb Raider 100 i jakieś lego lecz zapomniałem.

slivero
komentarz
komentarz

Kurde nic tylko szukać podobnych okazji u mnie w mieście :)

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Myślałem czy nie warto będzie czekać do wersji slim ale zważając jakie mieli problemy z chłodzeniem tych konsol to poczekam do jakiejś pierwszej lepszej promocji i dokonam zakupu.

slivero
komentarz
komentarz

Posiadam konsolę 2 miesiące i nie narzekam po prostu jest to bardzo fajny sprzęt ukierunkowany pod gracza .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.