x-kom hosting

BSOD przy włączaniu różnych gier

lukaseq20
utworzono
utworzono

Witam mój problem wygląda następująco kiedy włączam np battlefielda po kilku minutach dosłownie 2-3 komputer się wyłącza przy innych grach czasami pochodzi dłużej czasami nawet z 3-4h

Załączam log http://speedy.sh/55JPc/070214-19375-01.dmp

Youki
komentarz
komentarz

Błędy sprawdzę pózniej, teraz jestem na momencik.

Pokaż temperatury podzespołów w spocznynku za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw screena.

Youki
komentarz
komentarz

Temperatury są OK. Będę najpózniej około 22. Powinienem pamiętać, ale jakbym nie odpisywał to przypominaj się na PW.

Teraz lece grać w gałe. :)

 

Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej i zainstaluj najnowsze ze strony producenta. Ten jeden błąd co mi wysłałeś, spodowany był przez jeden plik odpowiedzialny za sterownik GPU

lukaseq20
komentarz
komentarz

Ok już to robię dam znać


Więc wygląda to tak odinstalowałem wszystko i zainstalowałem najnowsze i niestety to samo :(

Youki
komentarz
komentarz

Okej to inaczej. Pobierz program OCCT, uruchom test na GPU  i daj znać czy za 2-3 minuty także wysypie błąd.

Będziesz miał możliwość sprawdzić stabilność karty w innym PC ?

lukaseq20
komentarz
komentarz

Testuje trochę i nic żadne błędy nie wyskakują pokazuje mi tylko jakieś temperatury


Jakbyś mógł jeszcze napisać na jakich ustawieniach tam robić automatic czy infinite czy zaznaczyc error checking i ile tam mb ustawic itd :P

Youki
komentarz
komentarz

Zaznacz Eror checking. :) 

 

Albo inaczej, łatwiej. Usuń OCCT, pobierz Furmark i daj run test i po max 5-8 minutach jeśli nie wywali błędu wyłącz. 

lukaseq20
komentarz
komentarz

Ok już to robię


Więc zrobiłem i żadnego błędu nic nie wyskoczyło

Youki
komentarz
komentarz

Podaj jeszcze markę i moc zasilacza. 

 

Sterowniki zainstalowałeś najnowszą wersję tak ? 

 

Obniż takotwanie rdzenia za pomocą programu MSI AfterBurner o 50 MHz. 

lukaseq20
komentarz
komentarz

Chieftec 500W sterowniki najnowsze ze strony nvidi

Youki
komentarz
komentarz

Ja spadam. Będę jutro, to będę na świeżo myślał. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.