x-kom hosting

problem z baterią

kokala2
utworzono
utworzono (edytowane)

Kupiłem ostatnio nowy tablet (z androidem). W instrukcji pisze, że pierwsze ładowanie miało być w okresie od 8 do 12h więc kiedy mi się pierwszy raz rozładował tak zrobiłem. Problem polega na tym, że gdy np. włączę jakąś gierkę to bateria w przeciągu 2h potrafi spaść nawet o 70%. W opcjach pisze, że moja gra pochłonęła przez ten czas jedynie 4% więc co się stało z resztą? Jasność ekranu mam minimalną. Pobrałem dziś dodatkowo apkę z google play aby mi włączała "deep sleep" podczas gdy nie korzystam z urządzenia. Co mam zrobić? 

Youki
komentarz
komentarz

Synchronizacja google'a w tle wyłączona ?

kokala2
komentarz
komentarz

W ustawieniach mam "auto sync" i "sync now". Auto sync mam odznaczone jeżeli to jest to o co pytasz.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż ten diagram rozładowania baterii, gdzie piszę co i jak niżej procentowo.

 

Poza tym co to za tablet ?

kokala2
komentarz
komentarz (edytowane)

Na screenie jest sytuacja z 38% baterii. Rano gdy wstałem było ok 80% (w tym 50% "tablet nie aktywny"). Łącznie "siedziałem na nim" jakąś godzinę i spadło do tych 38.  Tu jest wszystko o nim http://www.komputronik.pl/product/218296/Komputery/Tablety/Goclever_Quantum_785_black.html?gclid=CjkKEQjwodmdBRDm_ZLhorWm68UBEiQAKhO3_ZlpmfHS5OjoJBDhoTr1EUTYOg438zOwyiwhGp-28aLw_wcB&gclsrc=aw.ds .

7707cb9588c7419bgen.jpg


Pomoże ktoś? 

kokala2
komentarz
komentarz

to jak pomoże ktoś?

mmazurek22
komentarz
komentarz

Tutaj nic nie zaradzisz kolego, to jest już "urok" androida - słaba bateria. Siedzę w androidach od ponad 3 lat i co nie co wiem o tym. Polecam pobrać program o nazwie "Battery Saver", może coś pomoże link:

 

[spoiler]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.powersaver

[/spoiler]

Youki
komentarz
komentarz

Przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomogło ?

kiele
komentarz
komentarz

GPS wylaczony?

Wytapane z mojego GT-S5830

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.