x-kom hosting

Problem z Adobe Acrobat

wkrolikowski
utworzono
utworzono

W systemie Windows 8 mam zainstalowany Adobe Acrobat 7 Pro, który dziwnie prezentuje niektóre pliki PDF.

Chodzi o niektóre pliki z nutami, ściągane z Internetu. 

W nutach, oprócz tytułu utworu, zwykle jest jeszcze kompozytor i stopka z datą i zastrzeżeniami praw autorskich.

Rzecz w tym, że te dodatkowe informacje (poza tytułem) wyświetlają się tylko na "mgnienie oka" i znikają.

Domyślam się, że ktoś celowo w ten sposób redaguje plik, korzystając z jakiejś nieznanej mi opcji.

Czasami, ale nie zawsze, udaje mi się w odpowiednim momencie zrobić zrzut z ekranu i "złapać" te znikające informacje, ale jest to dość uciążliwe.

Przeszukałem wszystkie opcje i nie znalazłem czegoś w rodzaju "ukryj dany tekst".

 

Może ktoś z Użytkowników, lub Informatyków, znajacy dogłębnie ten program, pomoże mi w usunięciu tego mankamentu ?

  • 2 tygodnie później...

adam_1990
komentarz
komentarz

Spróbuj innym softem, Foxit PDFReader albo PDFEditor.

wkrolikowski
komentarz
komentarz

Niestety, w innym programie objawy są identyczne.

adam_1990
komentarz
komentarz

A Editora używaleś? On rozbiera pdf na kawałki [bo służy do edycji].

wkrolikowski
komentarz
komentarz

Nie,tego nie mam - proszę więc o dokładną nazwę tego Editora, bym mógł go ściągnąć

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.