x-kom hosting

Jak nagrać plik iso na partycję i z niej bootować ?

amadro
utworzono
utworzono

Witam, potrzebuję nagrać plik iso na partycje, tak aby po włączeniu komputera nastąpiło bootowanie z niej, tak jak w przypadku płytki. Jak to zroić?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Spróbuj za pomocą takich programów jak Unetbootin, może tam będzie możliwość instalacji na partycji. Ale jak coś to nie jestem pewien czy tak będzie się dało.

amadro
komentarz
komentarz

Niestey nie działa

rokko
komentarz
komentarz

Stwórz z ISO botoowalny pendrive, następnie z niego zainstaluj system.

amadro
komentarz
komentarz

Nie mogę zrobić bootowalnego pendrive musi być partycja.

Zayfi
komentarz
komentarz

Co ś za bardzo kombinujesz. Nawet nie wiadomo co to za obraz ISO.

amadro
komentarz
komentarz

Jest obraz androida (link) i próbuje go nagrać na tablecie asus vivotab smart, a tam jest tylko jeden port usb który jest mi potrzebny na klawiaturę.

Zayfi
komentarz
komentarz
tam jest tylko jeden port usb który jest mi potrzebny na klawiaturę.

 

kup sobie huba usb (rozgałęziacz)

 

http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-laptopow,g5.bhtml

  • Dobra wypowiedź 1
amadro
komentarz
komentarz (edytowane)

będzie szło z niego bootować, bo nie wiem czy bios wykryje pandrive jak będzie podłączony do tego? mam jeszcze jeden problem, jak podłączyłem pendrive i włączyłem bios (na zmianę przełączałem klawiaturę i pendrive) to on widzi tylko UEFI:nazwa pendrive (po włączeniu tego nie bootuje), a nie tak jak na komputerze, gdzie można sobie wybrać pomiędzy USB:nawa penrive, a UEFI:nazwa pendrive, jak to naprawić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.