x-kom hosting

Filmy w 3d

Podrick9
utworzono
utworzono

Witam;)

 

Posiadam telewizor LG z 3D. Z ciekawości wszedłem w posiadanie jednego z filmów 3D i po odpaleniu przez lapka na ekranie telewizora pojawiają mi sie dwa identyczne obrazy po lewej i prawej stronie ekranu przedzielone. O co z tym chodzi> Czy mój telewizor odbiera inne 3D? 

 

Z góry dzięki za pomoc i ostrzegam że jestem laikiem w tych sprawach więc proszę o cierpliwość;p

 

Gość
komentarz
komentarz

Na pilocie powinieneś mieć taki przycisk 3D , po klikaj na niego kilka razy i zobacz czy się zmienia obraz , ja mam telewizor od Samsunga i żeby zmienić na taki prawidłowy obraz trzeba tak zrobić , po prostu kliknij na ten przycisk zobacz czy się wyświetli jakieś menu jeśli nie to kliknij z dwa razy powinien się obraz zmienić , jeśli nie to poczytaj coś w instrukcji , bo napewno wszystko będzie pasować i twój TV odbiera wszystkie płyty , zresztą jak chyba każdy , więc próbuj jeśli coś jeszcze to pisz śmiało  .Pozdrawiam

539
komentarz
komentarz (edytowane)

:)

Podrick9
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie;)))

Gość
komentarz
komentarz

Proszę bardzo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.